2733
2739

دکتر فقط قطره شمشیری اهن بهش داده چیکار کنم دکترش عوض کنم هیچی نمیخوره حتی دهنشم باز نمیکنه بخوره خیلی لاغر شده😔😔🥲

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره دیگ کم خونی اشتها رو کم میکنه کباب براش درست کن جیگر هم کباب کنی خیلی خوب شیره انگور شیره خرما بادام

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

ویتو کید و سانستول بیدا. میشه بده تا شب بخوره قشنگ،

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738
نه عزیزم کم خونی هرلحظه گشنست

نه عزیزم فقر اهن و مم هونی عامل مهم بی اشتهاییهپسر من هم همین طور بود اولین تجویز دکتر شربت آهن خارجی و مولتی ویتامین خارجی بود

ما شیخ و واعظ، کمتر شناسیم/یا جام باده، یا قصه کوتاه...
یه مدت اشتها اور بده زینک پلاس خارجی بده

اصلا تاثیر نداره خارحی هم میدم مولتی ویتامینم میدم . میکم من ی وعده زینک میدم بیشتر بدم؟

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚
من پسرم کم خونی داره بردمش دکتر غدد کودکان چکاب نوشت اونجا فهمیدم سلیاک داره بخاطر همین رشد نمیکنه&n ...

سلیکاک چیه 

منظورتون از شد نمیکنه چیه؟؟ 

یعنی کم اشتها هست یا ریزه نیزه وقد کوتاهه

2706