2752
2734

سلام دوستان امروز رفتم مرکز بهداشت برای وزن دخترم وقتی به کارشناس تغذیه ارجاع شدم دیدم مادرهمسرم هم اومدن توی راه رو دنبالم میگردن اینم بگم من و مادرِ همسرم به تازگی همسایه شدیم که بعد موقع بازگشت به کارم از بچه نگهداری کنن و خونمون هم کنار بهداشت هست خلاصه رفتیم اتاق مشاور تغذیه و ایشون گفتن وزنت یکم زیاد شده که مال شیردهی و زایمان هست و برو پیاده روی پرسید خوراکت چیه گفتم مادرِ همسرم چند ماه هست که زحمت پخت و پز مارو میکشن و غذاهای مقوی میخورم (چند بار نذاشت اون اوایل من غذا درست کنم و زحمتشو میکشید و همسرم هم از روغن تا برنج و .... میخره و تحویلشون میده و کلا نمیزارن من غذا درست کنم اگرم درست کنم ناراحت میشن که عه من پخته بودم ‌و....)خانم مشاور شروع کرد به تعریف که افرین چه مادر شوهر خوبی یهو مادر همسرم گفت من برای دخترم درست میکنم منظورش دختر ما و نوه خودش بود خانم مشاور گفت بلاخره پدر و مادرشم عزیز هستن براتون اونم با اکراه سرشو تکون داد که بله .منم گفتن کلا مادر خیلی به ما محبت دارن اینم بگم که بارها به چند طریق به من رسونده که به خاطر پسرم به خاطر دخترم(نوه)و چند بار هم تاکید کرده یجوری که به من برسونه تو مهم نیستی بخدا خیلی دلم میگیره اینقدر عزت میزارم بهشون که خدا میدونه ولی دلم میشکنه همش وانمود میکنه که تو مهم نیستی برای منم مهم نیست که دوستم نداره ولی دلیلی هم نداره مدام به رو بیاره شما باشین رفتارتون چجوری میشه

مثل یک 🌱جوانه به نور سلام کن، تو باید تا خدا قَد بِکِشی..🌹🌹

اصلا تعریفشو نکن که مسیر برای این حرفا باز نشه 

چه بی ادب نه محبتشو تحویل بگیر نه شرارتشو 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

نمیرم خونش غذا بخورم 

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میگفتم بالاخره مادرجون ، بچه که فقط از پدرش نیست ک با خنده 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

عزیزم مال همه همینن به دل نگیر،،مادرشوهرم ایناخیلی گوسفندمیکشن وهردفعه هم گوشت زیادبرامامیفرستن،،بعدمدام ازدخترم میپرسه توگوشت میخوری؟اونم چون زیاددوس نداره میگه نه،،،بعدقیافش یجوری میشه،،دیگه اصلافکرنمیکنه پسرش اندازه ببربنگال غذامیخوره،،بنده خدافکرمیکنه فقط من میخورم

اصلا تعریفشو نکن که مسیر برای این حرفا باز نشه  چه بی ادب نه محبتشو تحویل بگیر نه شرارتشو  ...

نمیدونستم اینجوری جواب میده خیلی دلم شکست

نمیرم خونش غذا بخورم 

اگرم ما نریم میگیره دستش سه طبقه پله رو میاد بالا و میگه ناهار اوردم میگم مامان بخدا راضی نیستم خودم سالاد درست کردم میخوام فلان غذارم درست کنم میگه به خاطر بچم اوردم شما بعد که از شیر گرفتیش هرچی خواستی بخور

میگفتم بالاخره مادرجون ، بچه که فقط از پدرش نیست ک با خنده 

هرگز تاحالا جوابشو ندادم نمیخوام حرمت شکنی بشه

اگرم ما نریم میگیره دستش سه طبقه پله رو میاد بالا و میگه ناهار اوردم میگم مامان بخدا راضی نیستم خودم ...

بزار بیاره انقدر بیاره خسته شه هی غذارو بذار کنار غذای خودت رو جلوش بخور

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2706