2733
2734
عنوان

چه جوری یواشکی بریم بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31 بازدید | 23 پست
رفتی بیرون کار بد نکنیااا😅😅😅😅رفتی بیرون بگرد بعد بیا خونه #۲۱# ‍ رو هم بزن یادت نره سوتی بدی

😂ن والا بیرون نمیخوام برم با نامزدم قهرم میخواستم یکاری کنم ک نگه خاموش است.یچیز دیگه مث اینو بگه

نگران شه😜😂

😂ن والا بیرون نمیخوام برم با نامزدم قهرم میخواستم یکاری کنم ک نگه خاموش است.یچیز دیگه مث اینو بگه ...

😂😂😂😂😂😂اخی عزیزم تازه اسمس هم بفرسته نمیاد 

اگه میخواد نگران بشه

*۲۱*شماره موبایلتو بنویس از اخرش یه دونه کم کن رو# بزن

😂😂😂😂😂😂اخی عزیزم تازه اسمس هم بفرسته نمیاد  اگه میخواد نگران بشه *۲۱*شماره موبایلتو بنوی ...

اسمس بفرسته تایید تحویلش نمیاد؟

بعد اون دومی ک الان گفتید رو اگه بزنم چی میشه؟و اینکه چطوری غیر فعال میشه

والا حرصم میده سر یه مانتو دوروزه قهریم

بچه بازی ینی😂

اسمس بفرسته تایید تحویلش نمیاد؟ بعد اون دومی ک الان گفتید رو اگه بزنم چی میشه؟و اینکه چطوری غیر فعا ...

نه تحویل اسمس نمیاد 

دومی رو میزنی ک از دایورت در بیاد

سوم اینکه خواهر قشنگم اخه سر یه مانتو با نامزد قهر میکنن؟!اونم تازه نامزد،به خاطر یه مانتو این کارو نکن هر کسی از چشم بیفته تو همون دوران نامزدی از چشم میفته ها میخره برات اما این کارت هیچ وقت یادش نمیره محبت امیز بکشش بیرون بعد برو مانتو فروشی بگووو وای این چه خوشگلی نظرت چیه اینو برام بخری یکم با عشوه

2731
نه تحویل اسمس نمیاد  دومی رو میزنی ک از دایورت در بیاد سوم اینکه خواهر قشنگم اخه سر یه مانتو ...

نه عزیزززم من اصن ادمی نیستم ک بگم یا فلان چیزو میخری یا قهر میکنم اتفاقا همش اون میگه بزار بخرم من میگم نه😂یسری از لباسای منو بدش میاد ازشون میگه نپوش دوس ندارم اینارو بپوشی

یه مانتو داشتم چند دفعه پوشیدم نگفت نپوش

اونروز کلاس داشتم همینو پوشیدم.یهو گف چرا اینو پوشیدی این بده و اینا.در صورتی که نه کوتاه بود نه استینش کوتاه بود نه چسبون بود.الکی بحث راه انداخت بهشم میگم خب چرا نپوشم عیبشو بم بگو.میگه خوشم نمیاد😂گفتم باشه خب دیگه نمیپوشم از کجا باید میدونستم بدت میاد وقتی قبلا نگفتی اصلا اینو

هیچی دیگه بم گف حتما من باید بگم؟خودت عقلت نمیرسه؟منم قهر کردم.پسره پررو☹️😂

انقد لباس و کفش دارم ک میدونم چون کوتاهه یا کفشه چون روش بازه.نمیپوشم.همشم نو هستا.بعضیاشو یبار پوشیدم گفته بده نپوشیدم دیگه.ولی بازم الکی اینجوری بحث راه انداخت😂

نه عزیزززم من اصن ادمی نیستم ک بگم یا فلان چیزو میخری یا قهر میکنم اتفاقا همش اون میگه بزار بخرم من ...

بهش بگولطفا با منطق بگو الکی بحث ننداز یه بار ببر خونتون کمدتو باز کن ازش تاییدیه بخواه😅😅😅بعد دیگه راهی نمونه برای بحث های الکیش 

بعضیا اولش گیر بازاری رو دوس دارن بعد ول میکنن به امان خدا😅😅😅الان احساس مردونگی و غیرت میکنه

😂یسال گذشتههه 

البته اینکه حساسه باحاله ولی اینکه اینطوری غوغا میکنه حرص دراره😂