2733
2734
عنوان

با مردی که یهو سرد میشه رفتارش چطور رفتار کنم ؟ کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 32 پست
واااای اره دقیقا تو این حالا گیر میکنه آدم  باید چکار کنم ؟ بهترین راه حل چیه ؟ از همین اول ان ...

اون که تغییر نمی کنه. بدتر می شه که بهتر نمی شه! و واقعا سخته.  هزار فکر میاد تو ذهنت که نکنه به خاطر فلان موضوع اینجوریه و تو قیافه هست! 

خانواده اش هم مثل خودش هستند! یه روز باهات خوبند!  یه روز انگار باهات دعوا دادند اصلا جواب سَلامت نمی دهند! 

یا ارحم الراحمین
اره کفت مشکل پیش آمده  ولی بنظرم دلیل نمیشه که

چرا نمیشه  اونم ادمه گلم خودت خدای نکرده مشکلی داشته باشی 

فکر و ذهنت پی مشکله و دنبال راه حلی بعدشم مردا یک بعد دارن ذهنشون درگیر ی موضوعمیشه ازش بپرس چیشده منطقی حرف بزن باهاش ی نکته دیگه نی نی سایتیا اولا مشاور نیستن و ممکنه راه حل غلط بدن بعدشم گلم از رابطه تت سعی کن جایی نگی خودت با عقل خودت بسنج و با یک فرد پخته و قابل اعتماد صحبت کن البته این زمانیه ک ب نتیجه نرسین هردو

وقتی دلخوری ازش حتما بیان کن ولی اروم بدون دعوا تا بدونه اونم اما زمان مناسب من نامزدم اینجوریه 

مشکلی پیش میاد هی تو خودشه 

خود خوری میکنه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میشه بگید چه رفتاری کنم اینطور مواقع؟ و هدفش چیه

والا فکر نمیکنم هدف خاصی داشته باشه

خودمن و دوستام و اطرافیانم هدف خاصی نداریم

هیچ رفتار خاصی لازم نیست انجام بدی

یه کار دیگه که میتونی بکنی اینه که سخت جوابشو بدی و نشون بدی که ناراحتی 

و وقتی مودش خوب بود 

بهشم بگی که از این رفتارش ناراحتی

یه پسر آبادانی که دانشجوی مهندسی دانشگاه تهران ه   یه کانال کنکوری دارم قراره بترکونیم اگه لینک میخواید بهم بگید 
اون که تغییر نمی کنه. بدتر می شه که بهتر نمی شه! و واقعا سخته.  هزار فکر میاد تو ذهنت که نکنه ب ...

گفت مشکل پیش آمده واسش یعنی علت رو مطرح کرد

ولی دلیل میشه اخه ؟ اتفاقات دیکه نباید رو رابطه تاثیر بزاره  

و دیگر هیچ…
چرا نمیشه  اونم ادمه گلم خودت خدای نکرده مشکلی داشته باشی   فکر و ذهنت پی مشکله و دن ...

اره این که تک بعدی هستن رو موافقم 

ولی ناراحت میشم من در هر صورت حس بدی بهم منتقل میشه 

و چون خودم اینطوری نیستم حتی اگر مشکلی پیش بیاد ، درک نمیکنم این نوع رفتارو متاسفانه 

ولی اینکه اینجا محیط خوبی برای مشاوره نیست هم قبول دارم من صرفا گاهی دوست دارم بیام اینجا کمی صحبت کنم هم فکری کنم

و دیگر هیچ…
والا فکر نمیکنم هدف خاصی داشته باشه خودمن و دوستام و اطرافیانم هدف خاصی نداریم هیچ رفتار خاصی ل ...

مطمئنی؟

نکنه اینکارو میکنه من مثلا جذبش شم ؟ 

بهتر نیست منم بی محلی کنم ؟ چه تاثیری داره به نظرت 

و دیگر هیچ…
اره این که تک بعدی هستن رو موافقم  ولی ناراحت میشم من در هر صورت حس بدی بهم منتقل میشه  ...

مشکل با مشکل فرق داره شما علت مشکلو جویا شو 

بعدشم توی این شرایط کنارش باید باشی 

طوری باهاش برخورد کن حس کنه کنارشی تا ب راحتی مسائلو بگه بهت

عزیزم اینو بدون قرار نیست توی رابطه همه چی گل و بلبل باشه عشق یعنی توی غم و شادی ادما کنار هم باشن

اره خیلی کمالگرام درست میگی  و خیلی هم پر توقع و زودرنج

من خودمم اینم حساسم 

ولی خب در شرایطیم حس میکنم باید درک کنم

ولی هیچ وقتم از نیاز هات نگذر درک کن ولی طرفو پروام نکن

2706