2737
2734

میدونم شما کسی اینجا اینجوری نیست ولی گفتم اگه کسی خودش کم کاری میکنه برای بچش توقع از معلم بدبخت نداشته باشه بدو بدو کنه براشون. 

مادره ده جلسه از ترم دخترش رفته هر جلسه دارم میگم بهم پیام بدید سوالی دارید شخصی توضیح بدم حتی یه پیام خشک خالی نداده بگه من مادر فلانی هسم بعد حالا میگه مربیتون تا حالا خلاصه مطلب برای دختر من نفرستاده یعنی من وظیفمه برم دفتر اموزشگاه بگردم شماره دونه دونه پیدا کنم التماس کنم بچتو بیار درس بخونه 🤔🤔🤔 اینقدر حرصم گرفته دلم میخواد سرم بکوبم لبه دیوار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معلمی؟

یه معلم نباید اونقدر تاثیرپذیر باشه ک بخاطر حرف پوچ یه مادر بخواد سرشو بکوبه ب دیوار عزیزم

اومد مدرسه جوابشو قاطع بده

در خیالم با خیالت بی خیال عالمم!  بر عکس همه تون قدیمی نیستم🤣. فعلا کل تایمم تو نی نی سایت میگذره چون نی نی دارم و همش خونه م🥴. دوس دارم تو تاپیک همه تون نظر بدم😂 و به همه کمک کنم.🥲
معلمای الان چقدر پیگیرن خدا... من بچه بودم با همون سن کمم همش خودم پیگیر درس وکتاب میشدم،چون داخل خ ...

بخدا خودم کلاس زبان میرفتم هرچی فهمیدم فهمیدم هرچی نفهمیدم باید خودم دنبالش میرفتم حالا اینا تو آیگپ و واتساپ گروه گذاشتم براشون میگم سر کلاس دوباره میگم بعد مادرش میگه مربیتون پیگیری نمیکنه به بچم توجه نداره 

معلمی؟ یه معلم نباید اونقدر تاثیرپذیر باشه ک بخاطر حرف پوچ یه مادر بخواد سرشو بکوبه ب دیوار عزیزم ...

معلم مدرسه نیستم مربی زبان اموزشگاهم اینقدر بخدا میگم هرکی سوال داره اس ام اس بده واتساپ جدا توضیح میدم آیگپ جدا کلاسامم انلاین هس یه بارم سر کلاس میگم هر جلسه بعد مادره باید بیاد بگه چرا معلمتون زنگ نمیزنه خونمون از دخترم بگه؟؟ خودش حتی یه پیام معرفی نداده من حتی شمارش داشته باشم. اینقدر موارد اینطوری هست که واقعا مغزم نمیکشه

2740