2733
2734
خوومونو گول نزنیم خود من تا حالاپاسخ  سوالات مرتبط با بچه داریو که اصلا سایت مربوط به همین مسئ ...

سوالات پزشکی که واقعا باید به دکتر مراجعه بشه قطعا کار درستی میکنند نی نی سایتی ها فقط خیلی کم در حد آشنایی میشه اطلاعاتی داد 

❌️ لایک نزن ❌️
خودمونو جدا نبینیم هممون عین همیم این جامعه کوچکی از ماست حتی شما دوست عزیز حتی خودم

به خودم مطمعنم

کاربریم ۵ ساله هست،یه کاربری ۵ ساله دیگه هم دارم

روزی ۱۰ صفحه رد میکنم تا دو تا تاپیک بدرد بخور پیدا کنم که جواب سوالمو پیدا کنم یا جواب سوالی کاربری رو بدم

به داغترین ها و پربازدید هم هیچ توجهی نمیکنم،

تقریبا میشه گفت کاربر خاموشم

در زندگی انسانِ فانی چیزی به اسمِ سعادت مطلق وجود ندارد!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
سوالات پزشکی که واقعا باید به دکتر مراجعه بشه قطعا کار درستی میکنند نی نی سایتی ها فقط خیلی کم در حد ...

سوالات پزشکی نه

منظور استفاده از تجربیات مادران در زمینه تغذیه نوزاد و غیره هست 

کلا هدف استفاده از تجربیات به حق همدیگر هست حالا خود سوال کننده تشخیص میده کدوم تجربه به کارش میاد مسئولیتی گردن کسی نیست

من به ندرت اینجا میومدم،از وقتی اینستا و واتس قطع شده میام

خب اینجا یه جامعه کوچیکه از تمام فرهنگ ها و قشرها که شاید با افراد کمی هم نظر و هم عقیده باشیم،ولی من جایی واقعا متاسف میشم که میبینم یه سری از خانما انگار پر از عقده و حقارتن و وقتی نمیتونن خودشونو تو دنیای واقعی نشون بدن بدون ترس میان اینجا و خود واقعیشونو به نمایش میزارن،اینجاس که از جامعه واقعی هم میترسم

بنظرم اشکال نداره حمله ور بشن البته منظورم این نیست دعوا خوبه منظورم اینه حتی اگر بحث بالا گرفت کسی ...

دقیقاااا.

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
چه ربطی داده سوال مربوط به بچه داریو تغذیه نوزاد از بس مشارکت کمه پاسخی دریافت نمیکنی

صحبت شماکاملادرسته.من نظرم نسبت به صحبت جادوگرسفید بوددرموردترکیدن تاپیک ها ممنوعیت ها‌.

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️