2752
2734
عنوان

آیا استفاده از ژیلت و تیغ باعث زخیم شدن مو میشود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2190 بازدید | 35 پست

کاملا درست میگی.

یه خانم محقق خارجی توی یه ویدئو میگفت قطعا باعث میشه ولی اونی که درباره این موارد مقاله منتشر میکنه و هزینه تحقیقات رو میده؛ شرکتهای سازنده ژیلت و مواد موبر هستن و بدیهیه نتیجه دلخواه خودشون رو هم میخوان

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صورت با صورت فرق داره من چند ساله با تیغ میزنم

همیشه هم میگن بهم چقدر پوستت سفید و خوبه

2731

ریشه موها حالت زبر و کلفتی داره و ساقه موها نازک و نرم هستش 

وقتی صورتتون رو بند میندازید باعث میشه مو از ریشه کنده بشه و دوباره در بیاد مثل حالت اول یعنی ساقه نازک در بیاد 

ولی وقتی صورت رو تیغ بزنی ریشه داخل پوست میمونه و ساقه نصف میشه و دیگه نوکش نازک نیست....

در نتیجه همون طوری زبر و کلفت شروع به رشد می‌کنه 

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

خودتو باور داشته باش 🖤

تیغ زدم هم مو رو کلفت میکنه  هم زیاد میکنه

هم اگه خیلی کشیده بشه ینی دفعاتش، اون منطقه رو تیره میکنه

فک کن یکی هست بدون اینکه قضاوتت کنه به حرفات گوش میکنه، اون منم..🙂هرکسی نیاز داشت حرف بزنه درخواست بده. میتونین توو تاپیکای مرتبط تگم کنین❤
پودر موبر چیه عزیزم؟ از کرم مو بر بهتره؟

برو عطاری یا داروخانه بگو 

واجبی میخوای گلم

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚
برو عطاری یا داروخانه بگو  واجبی میخوای گلم

آها به واجبی میگن پودر مو بر

میدونم چیه مرسی گلم

فک کن یکی هست بدون اینکه قضاوتت کنه به حرفات گوش میکنه، اون منم..🙂هرکسی نیاز داشت حرف بزنه درخواست بده. میتونین توو تاپیکای مرتبط تگم کنین❤