2733
2734
خوب یاد گرفته؟  خودش به تنهایی میتونه بخونه وبنویسه؟

نه کامل.قبلا یادش داده بودم ولی یادش رفته‌

البته اینایی رو که یاد داده معلم میتونه بخونه

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فک میکنم خیلی سریع درس میده هر سه روز به حرف جدید  جمله نویسی اینام یاد داده کلی باید براش ...

دولتیه یا غیر انتفاعی؟ 

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               
من فک میکنم خیلی سریع درس میده هر سه روز به حرف جدید  جمله نویسی اینام یاد داده کلی باید براش ...

دختر من تا س خونده ولی واقعا اصلا هیچی یاد نگرفته هر چقدر باهاش کار میکنم انگار نمیره تو مغزش بچه شما خوب یاد گرفته ؟

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               
دختر من تا س خونده ولی واقعا اصلا هیچی یاد نگرفته هر چقدر باهاش کار میکنم انگار نمیره تو مغزش بچه شم ...

نه زیاد. 

خودم خیلی باهاش کار میکنم 

ولی همه چی رو قاطی کرده 

به معلم هم میگیم میگه نه خوبه 

طبیعی هست اشتباه کنن و فلان. 

میگه سه روز یه بار تدریس جدید طبق برنامه آموزش و پرورش هس

خدایا شکرت😍
2740
شما دیگه خیلی جلو هست.  از کی تدرس حروف شروع کردن؟  خوب یاد گرفته؟

دقیقا یادم نیست فکر کنم حدود دو هفته پیش بود

نه زیاد.  خودم خیلی باهاش کار میکنم  ولی همه چی رو قاطی کرده  به معلم هم میگیم میگ ...

منم به معلمش میگم میگه اشکال نداره یاد میگیره ! آخه یعنی چی اصلا بلد نیست کلمه ها رو باهم ترکیب کنه