2752
2734
وای دقیقاا مامانمم همینه میگه میگه انقدر خاستکار رد میکنی حالا فک میکنن یا تو عیبو عیراد داری یا چش ...

منم عين تو همش رد ميكنم 

بعد نشسته بوديم خونه مادر بزرگم يهو زن عموم به مادرم گفت شايد دلش دنبال يكيه ك هي رد ميكنه 

فكر كرد من نشنيدم

(منو دریا صدا بزنید).   من تو را آسان نياوردم به دست،در به دست آوردنت؛بردباری ها شده...بیقراری ها شده...شب زنده داریها شده...در بدست آوردنت ؛پایداری ها شده! با ظلم و جور روزگار سازگاری ها شده...ای از عشق پاک من همیشه مست...من تو را آسان نیاوردم به دست.
يه آدم خفن اومد جلو، درحاليكه اونم از لحاظ مالي خانوادگي خيلي خوبه بعدش منم اصلا تو روشون وانستادم ...

کلا دوست داشتن قبل ازدواج شیرینی خودشو داره

انشالا ک هرچی خیره همون بشه گلم برات من الان استرس خودمو ک داشتم استرس تورم گرفتم😂

هرچی شد خبر بده ب منم🙈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم عين تو همش رد ميكنم  بعد نشسته بوديم خونه مادر بزرگم يهو زن عموم به مادرم گفت شايد دلش دنب ...

اره دقیقا برامنم همین فکرو میکن😂🥲

انشالله ک براتوعم هرچی خیره همون بشه ب هر خاسته ای داری برسی

خانوم گلا مرسی ک بودین یکم از استرسم کم شد انشالله خدا هرچی میخاین بهتون بده همتون سفید بخت بشین

من برم بخابم نتیجه رو مییام اعلام میکنم🙈🤭

شبتون بخیر تا فردا 

2731
کلا دوست داشتن قبل ازدواج شیرینی خودشو داره انشالا ک هرچی خیره همون بشه گلم برات من الان استرس خودم ...

اينقدر شيرينه ك نگو و نپرس😂😂

قربونت برم ريلكس باش فردا 

زياد ارايش نكن ي ارايش ناز و مليح 

خيلي ظريف و خانومانه رفتار كن

سوالاتو اماده كن 

حتما ازش بپرس وقتي عصباني ميشي چيكار ميكني اين خيلي مهمه مخصوصا تو اين دوره زمونه ك همه عصبي ان

بپرس از چي بدت مياد 

اول اينارو بپرس تا باقي سوالا

هرچي ميخواي همون اول كم كم بهش بفهمون

اتاقتم مرتب باشه يهو گفتن بريد تو اتاق

ي صندلي چيزي هم واسش از قبل بذار

بعدشم خوب تحقيق كن و با ارامش تصميمت رو بگير

عجله هم نكن جووني و خوش اخلاقي

خودتو هم اصلا دست كم نگير

هرچي صلاحته همون پيش بياد گلم 

استرس منم نداشته باش از قديم گفتن گر نصيبت باشد ايد از يمن گر نصيبت نيست افتد از دهن

فردا حتما منو هم درجريان بذار درخواست دوستي ميدم قبول كن

منم هرچي پيش اومد بهت ميگم😘

(منو دریا صدا بزنید).   من تو را آسان نياوردم به دست،در به دست آوردنت؛بردباری ها شده...بیقراری ها شده...شب زنده داریها شده...در بدست آوردنت ؛پایداری ها شده! با ظلم و جور روزگار سازگاری ها شده...ای از عشق پاک من همیشه مست...من تو را آسان نیاوردم به دست.
😂😍ای جانم انشالله یکی بهترینش نسیبت بشه هرچیزی ب موقعش برات رقم میخوره گلم

مرسی ایشالا

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد... 
خانوم گلا مرسی ک بودین یکم از استرسم کم شد انشالله خدا هرچی میخاین بهتون بده همتون سفید بخت بشین من ...

منم ریپ بزن

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد... 
اينقدر شيرينه ك نگو و نپرس😂😂 قربونت برم ريلكس باش فردا  زياد ارايش نكن ي ارايش ناز و مليح&n ...

وای گلم مرسی از راهنمایی هایه خاهرونت 

من این چندروزه درگیر بودم نتونسم بیام اون شب مامانشو باباش اومدن واسه صحبت هایه اولیه ک فردا شب قراره پسرشونو بیارن هم اوشون منو ببینه هم من ایشومو ببینم حالا فرداشب باز خبر میدم چیشد 😅

فلن استرس کله وجودمو فرا گرفته

راسی من تازه اومدم تو سایت نینی سایت نمیدونم درخاس دوستی از کجا قبول میکنن بهم بگو قبولش کنم

وای گلم مرسی از راهنمایی هایه خاهرونت  من این چندروزه درگیر بودم نتونسم بیام اون شب مامانشو با ...

قربونت برم کلی خوشحال شدم برات،،،امیدوارم که خوشبخت ترین بشی

اصلا هم استرس نداشته باش گلم