2737
2739

من چند سال خواننده خاموش بودم دلم پر پر بود بعد به محض اینکه عضو شدم تاپیک زدم( چرا خدا بهم بچه نمیده) یادمه شش صفحه رفت جلو همه بهم امید دادن اونحا بود برای اولین‌بار تو زندگیم معنی درد دل رو فهمیدم (اخه باهیچکس نمیتونستم درددل کنم مخصوصا مادرم که بزرگ‌ترین دشمنم بود) 

بعدش تاپیکای سیاسی زدم ترکیدم در عرض یه ماه😂

مادر خوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی واسه دخترم باشم❤️😁🥺  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کوچک شدن و عفونت چشم 😅

روزمرگی های یک پرستار .... من دوست دارم با شما دردو دل کنم 🙂🌈....بنویسید امیدوارترین بودیم آن زمان که تن هایمان آغشته درد و زخم بود ....عکس پروفایلم خودم نیستم ⭐آقایون محترم سایت درخواست ندید و توی تاپیکام شرکت نکنید...

اولین کاربریم واسه خیلی وقته پیش بود که خودم بستمش .

اولین تاپیکمم یه دورهمی برای خانمای مجرد بود چون احساس پوچی میکردم و دوست داشتم بدونم تو مجردی چه کار کنم

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

دو سال پيش اولين  تاپيكم اين بود كه ايا جواب دايركت پسر فاميل رو بدم يا نه ؟؟ 

كه بعد دو سال فعاليت اينجا 

تاپيك زدم پسر فاميلمون كه دو سال باهاش بودم و دوسش داشتم رو خانوادم نميذارن باهاش ازدواج كنم و ازم خواستگاري كرده و داغونم و فلان 😂😂😂يادش بخير 

2740
من واسه سقطم زدم دلم پر از خون بود خیلی بهم دلداری دادند خاننم ها

میبینی ادم چقدر اروم میشه

اولین کاربریم واسه خیلی وقته پیش بود که خودم بستمش . اولین تاپیکمم یه دورهمی برای خانمای مجرد بود چ ...

بنظرم ادم تو مجردی فقط باید حرفه یاد بگیره زمان رو از دست نده 

دو سال پيش اولين  تاپيكم اين بود كه ايا جواب دايركت پسر فاميل رو بدم يا نه ؟؟  كه بعد دو ...

😂

بنظرم ادم تو مجردی فقط باید حرفه یاد بگیره زمان رو از دست نده 

ولی من متأسفانه کوتاهی کردم

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2706