2752
2734

همکار شوهرم آدم خوبیه. همکار 7 سالشه. 

شوهرم میگه باهاشون رفتو آمد کنیم

تو یه جا خوندم که می‌گفت با همکارها رابطه خانوادگی برقرار نکنید و فلان بقیه شو یادم نیست

به نظرتون رابطه برقرار کنیم؟؟ 

منکه حوصلم نمیکشه با فامیلم ارتباط ندارم چه برسه همکار

منم دقیقا

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه بیاید تایپک آخرم دارم دیوونه میشم 

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂

من غیر از فامیل درجه یک کسی رو تو حریم خونواده راه نمیدم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

بستگی ب روحیات خودتون داره اگه ادمهای حساس و زودرنجی هستین نه

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋

ماازوقتی ازدواج کردیم قید رفیقا مونو واکثر فامیل زدیم چه برسه همکار بنظرم اگه حوصلشو دارین براروحیه خوبه 

خوشبختی یعنی یه نینی کوچولو تو دلت باشه توهمین حالت یکی هست اینقد لوست کنه که خودتم برگردی به کودکیات
2706