2752
2734
عنوان

بنظرتون خیلی سونو رو زود رفتم که بارداریم منفیه؟ آزمایش ندادم!

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 19 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی باردار شدی؟ 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربریم از سال ۹۷هست این ماه تیکر بارداری میزنم حتمااااااااا🙏 دیدید بالاخره بعد شش سال حامله شدم با دعای خانومای باردار سایت؟ خدا بغلمو با دستاش پر کرد 😭😭😭خدایا شکرت 

سلام عزیزم من تاپیک های شما رو خوندم و بیصبرانه منتظر بودم بازم تاپیک بزنین خیلیییی بینهایت مشتاقم بددنم بالاخره با لطف خدا بچه دار شدین یا نه؟چون منم خواستگاری دارم که خیلی آدم باایمان و بااخلاقی هس فقط بر اثر شیمی درمانی و پیوند مغز و استخوان الان مبتلا به آزواسپرمی شدن و خیلی مرددم که جواب مثبت بهشون بدم نمیدونم چه کاری درسته از طرفی از آینده و بچه دار نشدن میترسم ازت میخوام خواهری کنی شما که شرایطت مشابه شرایط من هس کمکم کنی که کار درست چیه و منو از سردرگمی نجات بدی ایا آزواسپرمی ناشی از شیمی درمانی خوب میشه؟خیلی خیلی تاپیک هایی که زدی برام قوت قلب بودن و منتظر بودم بیای بگی بچه دار شدی منم دلم قرص بشه چون پیش چن تا دکتر ارولوژی رفتم گفتن خوب نمیشه اما دکتری که برا سرطان پیشش شیمی درمانی شدن میگفت احتمالش هس بعدا برگرده بدنش بازسازی کنه ممنون میشم کمکم کنی واقعا جواب بدی ممنون میشم پیامت قوت قلبیه برام لطفااا

2731