2737
2734

سلام دوستان 

من دیروز اتفاقی با کاربری اشنا شدم که وسواس فکری و عملی شدید داره و داره دیوانه میشه بیاید هر روز کمپین بزنینم براش تاپیک بزنیم و بهش انگیزه و امید بدیم استرسش کم بشه حداقل کمتر فکرای چرت بکنه گناه داره

هرکی بلده تگش کنه من بلد نیستم 

کاربر چیز میز بیا برای شروع دوروز هر وقتی فکر اون قرصا و پودر سوسک کش اومد سراغت با خودت بگو اینا ساخته ذهن منه 

و اهمیت نده بهشون از کنارشون رد شو اگه لباست خورد به کسی بهش چیزی نگو چون از زمان پودر سوسک کش خیلییی وقت رد شده و اثرشو از دست داده تو حد اقل هفته یک بار لباساتو میشوری پس دیگه کاملا تمییز شده و پودر ها رفته اگه فکر کردی دستات الودن همون موقع تو دهنت کن و ببین هیچیت نمیشه 

و با خودت بگو اینا ساخته ذهنه و واقعیت نداره و هیچ وقت هم واقعی نمیشه 

فقط شیطان به جونت افتاده و داره زجرت میده تو سمی نیستی اینو با خودت تکرار کن بگو من تمییزم سمی نیستم 

از زمان قرص ها چندین سال میگذره اونا تاریخ مصرفشون گذشته و اثرشون از دست دادن و هیچ کسی هییییچ کسی قرصی که نشناسه الکی نمیخوره اون قرص ها جذب طبیعت شدن و تموم شدن رفتن این افکار که اومد بسم الله بگو و بگو اینا تفکراته احمقانست و خودتو به کاری مشغول کن 

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

@چیزمیز    

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم همینجوری بودم کل فکرم همین‌چیزایی که گفتی بود داشتم دیوونه میشدم 

خوب عزیزم بیا توضیح بده چجوری خوب شدی تا به بقیه وسواس فکری ها هم کمکی بشه

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡
2740
یعنی چجوری ؟؟

یعنی تو مغز این ادم کنیم که سم پودر سوسک کشی نیست لباس هاش

داره خودشو با این کاراش راهی تیمارستان میکنه 

من قبلا کامنت گذاشتم براش نمیخواد بپذیره همش حرف خودشو میزنه خودش باید کمک کنه که اصلا تلاشی نمیکنه ...

خوب این مریض و اون استرس بیش از حدش باعث میشه نتونه تصمیم درست بگیره و خوب از بد تشخیص بده عملکرد مغزش مختل شده در واقع

به لباساش سم میزنه 🤔

نه مثل اینکه چند سال پیش سم سوسک ککش زدن به خونشون حالا فکر میکنه لباساش پودر سوسک کش داره 

نه مثل اینکه چند سال پیش سم سوسک ککش زدن به خونشون حالا فکر میکنه لباساش پودر سوسک کش داره 

لباسای تازه خریدش چی اوناهم دارن 😑😑😑😑😑😑

🙏دعا کنین زودتر از مادرشوهرم جداشم🙏
2706