2733
2734
عنوان

مامانایی که سونو داپلر یا وزن ورشد بچه رو هفته ۳۰به بعد گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 37 پست
رفتم دکتر سونو گفت خوبه ابشم گفت حداکثره ولی طبیعی چون کلیه نگاه کردم سالمه

خب خداروشکر

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا دلتو غرق شادی کنه(با ای وی اف مامان شدم)🥰نی نی یار اگه این بار تعلیقم کنی انشاالله خیر نبینی😃دیگه سیم کارت ندارم(ازسال ۹۲اینجام)❌درخواست دوستی پذیرفته نمیشهاگه زیر۱۸سال سن داری لطفا منو ریپلای نکن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا قد و وزن جنین انچنان معیار نیست برای دکتر . چیزایی مهم تری وجود داره مثلا پیشرفت رشد اندام ها ضربان قلب ‌وضعیت جفت 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731
شما بردی به دکتر نشون دادی دیگه چیگفت چیز خاصی میگن 

اره بردم دکتر 

ن گفت خوبه 

اگه نزدیک دکتری ببر 

اگه راهت دوره  مرکز بهداشت  نشون بده 

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 
ن عزیزم گفت کیا هفته ۳۰ ب بعد رفتن منم دیگه اخرای بارداریم بود

بعد نی نی ت چند کیلو دنیا اومد؟ درست بود؟

(اللهم صل علی محمد و آل محمد) برای خوشبختیم و موفقیت دخترنازمامان دعا کنید❤🌹
اره بردم دکتر  ن گفت خوبه  اگه نزدیک دکتری ببر  اگه راهت دوره  مرکز بهداشت &n ...

نه خوب دکتر متخصص میرم ۱۲۰ میگیره و بهداشت از اول نرفتم میگم الکی نرم پول دور بریزم حالا نهصد دادم واسه این سونو یادت میاد مال شما چقد گرفت سونو؟؟؟

نه خوب دکتر متخصص میرم ۱۲۰ میگیره و بهداشت از اول نرفتم میگم الکی نرم پول دور بریزم حالا نهصد دادم و ...

دکتر من جواب ازمایش هارو رایگان میبینه چون خودش نوشته ...

من ۴۴۰  ت ومن دادم 

الان ۳۵ یا ۳۴ هفتم  قاطی کردم 😐

شماهم هرسری رفتنی  توکو میگیره ازتون ؟

من ویزیت ۱۰۰ 

توکو ۱۲۰   

هر هفته ۲۲۰ الکی پول دکی میدم 

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 
آخی نازی ماشالا خوب بوده طبیعی یا سزارین؟

اسی پسر منم تو همین هفته ها ۱۷۰۰ اینا بود 

دنیا اومد ۳و۹۰۰ بود 

نگران وزنش نباش خیلی خوبه