2752
2734
عنوان

بچه ها یه سوال دارم در مورد ضربان قلب جنین و دیده شدن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 61783 بازدید | 28 پست
سلام به همگی
من دو هفته پیش ازتون خواستم باهام همفکری کنین تو هفته 9 بودم که ضربان نی نیم ضعیف بود ولی کسی راهنمایی نکرد امروز میرم سونو ببینم نینیم در چه حاله حداقل دعا کنین ضربانش رو بشنوم راهنماییم که نکردین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان منم هفته 4 رفتم و ساک رو دیدن دکتر گفت دوهفته دیگ بیا برا قلب که من گوش نکردم وهفته 10 رفتم سونو شکمی و خدارروشکر خوب یود

اینقد عجله نکنید وصبر داشته باشید الکی به خودتون استرس ندید
خدای مهربونم نی نیمو به تو میسپارم
2731
دوستان من 37 سالمه یه سقط داشتم مرداد ماه به علت پوچی یعنی قلب تشکیل نشد لکه بینی نسبتا زیادی هم داشتم از اول بارداری ،اون راحت سقط شد اما الان دوباره باردارم تا هفته 6 هیچ مشکلی ندلشتم رفتم سونو ضربان داشت اما از دیروز که هفته 7 بود یکی دو قطره لک دیدم رفتم پزشک اما گف نگران نباش ضربان داشته ،اما چون نگران بودم رفتم سونو قلبش نمیزد دکترم میگه صبر کن اما اگه نگرانی برو وواژینال،خیلی غصه خوردم گریه میکنم فقط،یعنی ممکنه دوباره قلبش بزنه یا همه چی باز خراب شد؟توروخدا دعام کنین
سلام من هفته پیش رفتم سونوگرافی 5 هفته و 1 روز بود . دوباره هفته بعدش که رفتم دکتر سونوگرافی دیگه ای ...

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم‌نی نی شما چی شد ?

منم مثل شمام

سلام من هفته پیش رفتم سونوگرافی 5 هفته و 1 روز بود . دوباره هفته بعدش که رفتم دکتر سونوگرافی دیگه ای ...

سلام

دوست عزیز شما اون جنینتون به دنیا اومد یا سقط شد؟ممنون میشم ج‌ بدید

سلام به همه عزیزان.شروع آخرین پریود من 19 مرداد بوده.من 2 هفته قبل سونوی واژینال انجان دادم که دکتر ...

سلام

دوست عزیز جنین شما به دنیا ا‌ومد یا سقط شد

ممنون میشم کمک کنید

دوستان من 37 سالمه یه سقط داشتم مرداد ماه به علت پوچی یعنی قلب تشکیل نشد لکه بینی نسبتا زیادی هم داش ...

سلام

دوست عزیز میتونم خاهش کنم بگید نتیحه چی شد؟منم اون وضعیت شمارو دارم...😞😞

دوست من امروز گفت با محاسبه خودم باید 4 هفته ام باشم ولی دکتر با سونو می گه 6 هفته و 4 روز است و هنوز ضربان قلب شروع نشده دو هفته دیگه باید بره سونو . خیلی استرس داشت. کی ضربان باید شروع شود؟ تا کی وقت داره؟