2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

۱۷ 

فعلا در حال تلاشم برای رسیدن به هدف طولانی مدتم 

ولی خب به هدف های کوتاه مدتم رسیدم 🙂🧚

بارون متوقف میشه ، شب میگذره .. درد و رنج محو میشه ولی امید هیچوقت اونقدر گم نمیشه که نشه پیداش کرد ..🌱

۲۲ سالمه روانشناسی ترم آخر کارشناسیم مدرک کامپیوترم قراره بیاد منتظرم درسم تموم شه یه کار رو که آشنا بهم معرفی کرده اگه بشه شرو کنم بعدشم برا فوق درس بخونم 

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

۲۱ 

دانشگاه و رشته مورد علاقه قبول شدن 

کار پیدا کردن تو زمینه رشتم 

دانشجوی ممتاز بودن 

اینا هدفام بوده که بهش رسیدم 

هدف دیگم اینه که پست بالاتری بگیرم تو کارم و ارشد گرفتن

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

۲۶ ‌.. تازه شروع کردم ب تلاش واسه رسیدن ب هدفام🚶‍♀️

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

۳۵ سالمه، به خیلی از هدفام رسیدم، مدرک تحصیلی، شاغل یودن، خونه و ماشین داشتن، همسر و فرزند خوب

الان دلم اهداف جدید میخواد آدم اهل رکودی نیستم حالا شما بگین دنبال چه چیز مفیدی باشم؟

2706