2733
2734

شوهرم از این رو ب اون رو شده سرد شده 

دوستم داره

ولی دست نمیتونه بهم بزنه فقط دیر ب دیر

مشکل خاصی هم نداریم

خودمم همش توی اضطرابم

قفسه سینه ام سنگینی میکنه و تنگی نفس میگیرم

خوابای وحشتناک

ترس از تنهایی

مشکلات گوارشی

همش دلم میخاد خونه و بچه و شوهرم ول کنم برم

قبلا میدونستم بارها مادرشوهرم گرفته و حتی دیدم توی وسایلامون منم هیچ اقدامی نکردم اصلا

ولی چند وقتیه رابطمون باهاشون کم شده نمیدونم الان هم اینکارو میکنه یا ن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زنگ بزن دفترهای‌ شرعی یا مراجع تقلید راهنمایی بگیر عزیزم 

خیلی از این دعا نویسا یا کلاه بردارن یا با جن در ارتباطن که شرایط رو ظاهری شاید خوب کنه اما ارتباط با جن گناهه و پاشون به زندگی باز می‌شه

توکل به خدا کن قرآن به‌ویژه سوره‌های ناس، فلق و آیة‌الکرسی زیاد بخون 

و بازم می‌گم زنگ بزن دفترهای شرعی و مراجع تقلید

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2740

واقعا اینهایی که برای دیگران سحر و جادو و طلسم میزنن از خدا نمیترسن؟ ایناحتی خدارو قبول ندارن و آخرت خودشون نابود کردن...بدبخت ترین موجودات همین ساحرها و کسانی هستن که میرن واسه دیگران سحر میزنن... اینا همشون رفیقای شیطانن...

صد در صد دعا دارید اگه پیدا کردی فقط باید بندازیش تو اب روان

از دورم میشه دعا کرد فقط که شی نیست

قران اب بکش بریز چهار گوشه خونت چهار قل آیت الکرسی زیاد بخون

حتما یه دعانویس مطمئن پیدا کن برات باطل کنه

چند سال قبل دخترمم کوچولو بود، یهو شوهرم شروع کرد کم کم سرد شدن و خیلی مسایل پیش امد. دوستم گفت بیا بریم یکی هست درستش میکنه و... پاشدیم رفتیم اونم گفت اون زمان ۱۰۰ هزار تومن بده تا درستش کنم و دفن کردن توی قبرستون و ...

منم دیدم مبلغش زیاده گفتم باشه بعدا می یایم، امدم خونه و خودم افتادم دنبال حل مشگلم، ریشه اش هم اصلا دعا نبود و بعدها فهمیدم بدگویی و زیراب زدن خانواده شوهرم بوده که الان خدا رو شگر عالی هستیم باهم

2706