2752
2734
عنوان

ژله تزریقی درست کردم...اولین بارم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون گل ها خامه است که با رنگ خوراکی رنگ شده میشه از دنت هم استفاده کرد...من اصلا از چاقو ...استفاده نکرده سخت بود همه رو با سرنگ کردم
ابولفضل حالش خوب نیست.خیلیاتون هستید که گرونترین چیزارو میخرید(تو تاپیک ها میپرسید میبینم)10000 هم نمیتونید کمک کنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=58
افرین,خیلی خوشگل شده
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
ژله الوئه ورا رو طبق دستور جعبه درست کردم...گذاشتم تو یخچال با دمای 2 درجه طبقه زیرین
12 ساعت بمونه (یه حدی که نه خیلی سفت باشه نه خیلی شل اگه شل باشه رنگ و خامه پخش میشه اگه سفت باشه ژله میشکنه ...
بعد خامه هارو (دو قاشق غذا خوری)با دو تا 4 قطره رنگ مایع خوراکی و 4قطره شیر رنگ کردم...شیر واسه رقیق شدنشه..
من از سه رنگ استفاده کردم سه رنگ اصلی و رنگ های ترکیبی رو با ترکیب کردنش به دست اوردم
بعد از درست شدن ژله و رنگ ها ...رنگ ها رو تو سرنگ ریختم و تو ژله فرو کردم گل ابی و نارنجی و زرد اسونه...فقط میذاری و اروم میکشی بیرون...
اها راستی من ظرف پیرکس رو واسه ژله انتخاب کردم که بتونم ببینم...کمی روغن مایع هم با پنبه بهش زدم که ژله بعدا راحت در بیاد
واسه گل های دیگه هم سرنگ رو اون زیر نگه داشتم و همین طور فشار دادم که قسمت زیر خامه پخش بشه و شکل گلبرگ بگیره...
البته بعضی جاها نمی شد و مجبور بودم وقتی یه قسمت رو خامه زدم در بیارم و کنارش بزنم...
ابولفضل حالش خوب نیست.خیلیاتون هستید که گرونترین چیزارو میخرید(تو تاپیک ها میپرسید میبینم)10000 هم نمیتونید کمک کنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=58