2752
2734
یا تبلیغ کیک میکنه که خودش حاوی نگهدارنده است کلی ضرر داره واسه بچه
یا تبلیغ بسته های سک سک که فقط کمک میکنه بچه بهانه گیر بشه
پس این همه بودجه دولتی و درآمد تبلیغاتی کجا میره؟
برنامه کودک بسیار بسیار کم هزینه تر از فیلم و سریال هست که بخواد محتوای برنامه کلا تبلیغاتی باشه
صدایم کن صدای تو ترانه ست.نفس های تو در گوشم کلامی عاشقانه ست
آی گفتی !
شورشو در آوردن
اونروز اتفاقی داشتم عمو پورنگ رو دیدم یهو دیدم یه عالمه تک ماکارون گذاشتن اون جلو دارن در موردش شعر هم می خونن که .... می حخوریم دیگه نمی شیم دیگه نمی شیم دیگه نمیشیم ما خسته
واقعا مسخره ست
هی چی بگم منم وقتی میبینم حرص میخورم.
تابلو نقاش را ثروتمند کرد.
شعر شاعر به چند زبان ترجمه شد.
کارگردان جایزه ها را درو کرد...
و هنوز سر همان چهارراه واکس میزند کودکی که بهترین سوژه بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو برنامه ها شون هر چی هست جز اموزش درست حسابی. ندیدم به بچه ها بگم مثلا خوب غذا بخورین. نون بخورین مسواک بزنین و .... واقعا شده برنامه اشپزی. این به اصتلاح عمو نباید با لین وضع برنامه اجرا کنه. روح و روان بچه های ما همه جوره در خطره
من سعی میکنم بجم کمتر عموپورنگ و فیتیله رو ببینه. تبلیغات رو بجه ها خیلی بیشتر از بزرگا تاثیرگذاره و متاسفانه این روزا هم حرف حرف بچه هاس. یعنی تبلیغ تو برنامه کودک خیلی درآمدزا تره
فقط خدا و دیگر هییییییییییییچ......
2706