2733
2734

من یه جای اسکار سانترال لب زیر بینیم دارم که شش ماهه عمل کردم دوتا هم زیر ابروهام جای بخیه قدیمی دارم که فرو رفته هست و یکم هم لک های کوچیک در حد خال ریز دارم و پوستم هم کدر هست برای این مشکلات پوست من کدوم رو پیشنهاد میدید؟مزو یا میکرو

خدایا شکرت برای داشتن پسرم😍❤️پسرم نفسمه❤️همسرم دنیامه😍🫂💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هزینه هاشون چند هست

والا من یکی از دوستام اینکارو انجام میده بنظرم دوره ش رو دیده گفت جلسه ای ۵۰۰ از یه دکتر خوب که تو همین تاپیک های نی نی سایت یه خانومی معرفی کرده بود قیمت گرفتم گفت جلسه ای ۶۰۰

فیبروز که واسه ابرو هست

اشتباه خوندم ببخشید فک کردم میگین میکروبیلدینگ یا فیبروز 🤣ببخشید

میگن هیج عشقی تو دنیا مثل عشق اولی نیست میگذره یه عمری اما از خیالت رفتنی نیست 
والا من یکی از دوستام اینکارو انجام میده بنظرم دوره ش رو دیده گفت جلسه ای ۵۰۰ از یه دکتر خوب که تو ه ...

اوف زیاده 🤦

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
اوف زیاده 🤦

اره ولی اگه ماندگاریش دائم باشه ارزش داره من میخواستم برم که یجا خوندم مادگاریش دوماهه الان دو دلم 

😜😜😜

هیچکدوم ماندگاری زیاد نداره من هر دو رو انجام دادم اولا باید پیگیر باشی و حداقل ماهی یک بار انجام بدی تا درمان از اون ور بطور دائمی موندگاری نداره دوما هزینه هاش سرسام اوره به نظرم دستگاهها بهتر جواب میدن و موندگارتر

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
هیچکدوم ماندگاری زیاد نداره من هر دو رو انجام دادم اولا باید پیگیر باشی و حداقل ماهی یک بار انجام بد ...

دستگاها منظورتون چی هست؟؟؟

پس من چیکار کنم پوستم از کدری در بیاد؟

جای بخیه هام رو لیزر برم خوبه؟؟؟

دستگاها منظورتون چی هست؟؟؟ پس من چیکار کنم پوستم از کدری در بیاد؟ جای بخیه هام رو لیزر برم خوبه؟؟؟

ببین پوست تو چنتا مشکل داره که برای هر کدوم یه چیز خوبه ولی برای کدری پوستت اگر میتونی پاکسازی برو اول دوهفته یک بار بعد ماهی یک بار و بینش روتین پوستی داشته باش

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ببین پوست تو چنتا مشکل داره که برای هر کدوم یه چیز خوبه ولی برای کدری پوستت اگر میتونی پاکسازی برو ا ...

حس میکنم این پاکسازی های پوست که تو سالن ها انجام میدن تاثیر زیادی نداره

مزونیدلینگ انجام بده.چون با کوکتل انجام میدن، هم جای بخیه هات وناصافی پوستت از بین میره و هم پوستت شفاف میشه و لیفت میشه، من  دکترم ۱۰ جلسه برام تجویز کرده و هر ده  روز  یبار میرم  کلا ۳تومنه هزینه ش و من جلسه ای ۳۰۰ میدم،واسه لک میرم  امروزم ۱۵بهمنه من جلسه سومم هست

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
2706