2733
2739

من خودم امروز جواب دادم 

دخترم کمتر از دوسالشه هروقت میرفتم خونشون بغلشون نمیرفت گریه میکرد مادرشوهرم هی میگفت دعا گرفتی براش یادش دادی

بعد امروزم رفته بودم گفتش مامان تو رو یاد داده بغلم نیایی منم تو جمع ملاحظش نکردم با خنده و صدای بلند گفتم حتما خودت بچه هاتو یاد میدی که همچین فکری میکنی دیگ برگشت گفت شوخی کردم بخندیم منم گفتم عه منم شوخی کردم بخندیم

مادر خوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی واسه دخترم باشم❤️😁🥺  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم دوسالشه پیشش نشسته بودم خورد زمین مادرشوهرم زود برگشت گفت حواست کجا بود بچه خورد زمین منم گفتم خورد دیگه چیکار کنم دار بزنم خودمو 

ضعيفه نبوده ايم ، اگر سالها ديديم و ديده نشديم ، اگر سالها قصد کرديم و راهي نشديم ، اگر سالها بي دريغ مهر ورزيديم اگر سالها پا به پا دويديم ، اگر زير بار ، شانه ساييديم و خم به ابرو نياورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، اگر حتي ياد نگاهي دلمان را به ضعف انداخت ، اگر تحقير شديم و مغرور مانديم ، اگر سيلي خورديم و بر دلبستگي سماجت کرديم ، اگر بي تاب شديم و تاب آورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، ميداني ما فقط زيادي زن بوده ايم ... زيادي اگر زن باشي ، ميفهمي چه میگویم !..
2728

گفتین منو لایک کنید دوستان با 

تجکر 

اتاق بغلی یه دخترست 👩🏻خوشگل موهای بلند  و دم اسب پشتش شام ناهار و با همیم کرما 🐛🦠🪱رو  سرخ میکنه خوب میزاره که مغز پخت شه تن جفتمون ملافست اون لباس عروسشه  👰🏻‍♀️من کت شلوارم 🤵                               من اگه برم توی تاپیکی  و ببنیم کمکی ازم برمیاد سعی میکنم دریغ نکنم                   لازم نیست نسبت به همه نظر ها گارد  بگیریم   من وقت این رو ندارم که دیگران رو توجیح کنم با اون که کم حرفم گاهی وقتا از حرف زدن خسته میشم و حال قانع کردن دیگران رو ندارم     اگه ببینم بحث باهاتون  بی فایدست اصلا شروع نمیکنم که وقت هر دومون گرفته نشه    
2740
منم پسرم دوسالشه پیشش نشسته بودم خورد زمین مادرشوهرم زود برگشت گفت حواست کجا بود بچه خورد زمین منم گ ...

وا بچه باید بازی کنه بدوعه بیفته دیک وگرنه بشینه یه گوشه که بدرد نمیخوره 

بچه ها پیام های من دیده میشه؟ چند نفر رو ریپلای کردم جوابمو ندادن یا ندیدن؟ 

دیده میشه عزیزم احتمالا ندیدن یا نخاستن جواب بدن

همیشه میگفت عروس اخریمو خوشکلشو پیدا میکنم ناز باشه وحرف شنو باشه و فلان 

عروس اورد زندگیشو سیاه کرده ولی باز تو جمع تعریف میکنه و میگه اون دوتا کنار این یکی کنار 

گفتم اینجور عروس میخواستی میگفتی مادوتاهم همون میشدیم دیگه 

نمیدونم چرا قرمز رو به زرشکی شد 

مادرشوهرجان خداخیرت بده بامن کار نداشته باش نه دعاتو میخوام نه نفرینت. ولی اگه لطف کردی دعا یا نفرین کردی من از ته دل بر دخترت میخوام 😘عاشقتم
وا بچه باید بازی کنه بدوعه بیفته دیک وگرنه بشینه یه گوشه که بدرد نمیخوره 

والا دیگه بچه رو از مادرش که بیشتر دوس ندارین دلسوزیه الکی میکنید براش 

ضعيفه نبوده ايم ، اگر سالها ديديم و ديده نشديم ، اگر سالها قصد کرديم و راهي نشديم ، اگر سالها بي دريغ مهر ورزيديم اگر سالها پا به پا دويديم ، اگر زير بار ، شانه ساييديم و خم به ابرو نياورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، اگر حتي ياد نگاهي دلمان را به ضعف انداخت ، اگر تحقير شديم و مغرور مانديم ، اگر سيلي خورديم و بر دلبستگي سماجت کرديم ، اگر بي تاب شديم و تاب آورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، ميداني ما فقط زيادي زن بوده ايم ... زيادي اگر زن باشي ، ميفهمي چه میگویم !..
2706