2733
2739

والا ده باز تایپیک زدم کسی محل نمیده.. کسایی که لیپو انجام دادن بیان!!!

چقدر درد داره؟؟؟ ترانسفر باسن هم انجام دادید؟ و اینکه کسی بوده لیپو کرده باشه و بعدش باردار شده باشه؟؟؟ آیا مثل روز اول برگشته دوباره؟؟؟ تجربیاتتون رو بگید خدا خیرتون بده

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چیزای ترسناکی شنیدم ازش

یادمه نیلوفر بهبودی هم بعدش عفونت کرده بود و چند مدت بستری بود تا دم مرگ رفت و برگشت

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

هیچوقت هیچوقت اینکارو نکن ، لیپو کنی اگه زیاد بخوری چاق نمیشی ، ولی چربی دور کبد و قلبتو میگیره از داخل و منجر به مشکلات جبران ناپذیر میشه،تازه اختمال اینکه اصلا زنده بیای بیرون هم کمه ،گول تبلیغاتارو نخورید 

2740
بعضی متخصص های زنان همزمان با سزارین لیدو ابدوینو میکنن

😑اصلا در تخصص زنان نیست

میشه مگه؟

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185

من ابدو کردم توی تاپیک هام هست میتونی بری بخونی الان یکسال گذشته شکم اصلا ندارم فقط پهلو یه کوچولو دارم که از بعد عمل هم بود خیلی راضیم خیلی سخت نبود بچه هم نمی خوام 

پوست شکمم خیلی اویزون بود الان صافه صافه 

فقط خط بخیه اش نرفته باید برم لیزر کنم

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
من ابدو کردم توی تاپیک هام هست میتونی بری بخونی الان یکسال گذشته شکم اصلا ندارم فقط پهلو یه کوچولو د ...

چی هست ابدو؟ چقدهزینش شد؟

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
2706