2737
2739
هزینه ی ای وی اف _پی جی دی برا تعیین جنسیت چقدره ،میدونید؟ هزینه ی ای یو ای چقدر؟ اگه اطلاعاتی در ای ...

سلام خانومی.عزیزم شما ازین روشها برای تعیین جنسیت استفاده کروین؟ میشه راهنماییم کنید؟

من ۳۵ سالمه و دو دختر دارم گفتن که قبل انتقا ل جنینا رو تعین جنسیت  میکنن و اونوقت اگه جنسیت دل ...

سلام عزیزم میشه بگین نتیجه انتقال چی شد خواهشا جواب بدین منم باید تصمیم بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هیشکسو تاحالا ندیدم اصلا با پی جی دی بچه دار شده باشه فقط و فقط جیب خالی کردنه.بنظرم تخمک اهدایی ...

من چند بار سقط داشتم قبل تشکیل نشد ..

حالا دکترا گفتن پی جی دی کنید هزینه اشو من ندارم 

هم که مطالعه کردم کسی با پی جی دی جواب نگرفته مگه خیلی کم ..

مشکل از تحرک و مورفولوژی کم همسرمه خودم همه ازمایشات ایمنی و انعقادی و...هیسترو و...دادم سالم بودم 

حالا بهمون گفتنانقدر باید ای وی اف کنی تا یکیش براتون بمونه یا پی جی دی کنید ..

به نظر شما من چیکار کنم .37سالمه..

من چند بار سقط داشتم قبل تشکیل نشد .. حالا دکترا گفتن پی جی دی کنید هزینه اشو من ندارم  هم که ...

سلام عزیزم اگه خودت کاملا سالمی تنبلی تخمدانی چیزی نداری  و مشکل از همسرته فک کنم با میکرو جواب بگیری.پی جی دی که اصلا نکن

خدایاشکرت.
2731
سلام عزیزم اگه خودت کاملا سالمی تنبلی تخمدانی چیزی نداری  و مشکل از همسرته فک کنم با میکرو جواب ...

نه خودم همه جوره ازمایش دادم مشکلی ندارم.تحرک و مورفولوژی همسرم ضعیفه.میکرو کردم سه بار انتقال دادم که منفی شد بار چهار مثبت دو قلو که قلب تشکیل نشد.

حالا هم میگن یا پی جی دی یا اونقدر ای وی اف باید انجام بدی تا یکیش بگیره برات.

پی جی دی هم مطالعه کردم کسی نتیجه نگرفته بود .جز عده خیلی کمی.....

حالا موندم چیکار کنم ..

خدارو شکر که باردار هستید .انشاالله بسلامتی زایمان کنی و سالم نی نیت رو بغل کنی .التماس دعا ..

نه خودم همه جوره ازمایش دادم مشکلی ندارم.تحرک و مورفولوژی همسرم ضعیفه.میکرو کردم سه بار انتقال دادم ...

قربونت عزیزم.درکت میکنم منم خیلی سختی کشیدم.انشالله خدا هرچه زودتر دوقلوهاتو بهت برگردونه .

خدایاشکرت.
من چون مشکل از خودم بود  با تخمک اهدایی مشکلم رفع شد

نازگل جانم تبريك ميگم عزيزم،خدا برات نگهش داره،ميگم شما تخمك از واسطه گرفتي يا كسي را خودت ميشناختي؟من شوهرم ميگه بايد از يكي بگيريم كه بشناسيم و آدم خوب و مومني باشه آخه من از كجا همچين شخصي پيدا كنم؟ از اون طرف دلم راضي نشده بچه از خودم نباشه ،پي جي اس هم كردم فايده نداشت ،آي وي اف خيلي سخته،نميدونم ديگه چكار كنم؟

2740
نازگل جانم تبريك ميگم عزيزم،خدا برات نگهش داره،ميگم شما تخمك از واسطه گرفتي يا كسي را خودت ميشناختي؟ ...

مرسی عزیزم.نمیدونم این چه حرفیه میگن مومن باشه اشنا باشه .از کجا میخواین مومنیه یک نفرو تشخیص بدین؟اصل کار تربیت فرزنده وگرنه بچه حضرت نوح نا اهل دراومد .دیگه از اماما که بالاتر نیستیم.دلتو بد نکن عزیزم.مهم ژنتیک و سالم بودن تخمکش مهمه.طرف اگه اشنا باشه بعدا کلی برات دردسر میشه همه هم میفهمم.اینکار باید پنهانی باشه وگرنه دیگران ولت نمیکنن

خدایاشکرت.
نازگل جانم تبريك ميگم عزيزم،خدا برات نگهش داره،ميگم شما تخمك از واسطه گرفتي يا كسي را خودت ميشناختي؟ ...

عزیزم من از واسطه گرفتم برام عکس فرستاد بینشون یکیو انتخاب کردم که خودش هم بچه داش و تخمکش تست شده بود از لحاظ سالمی.قبلا هم یبار تخمک داده بود حدوده ۳۰تا.دیگه ازین‌بابتاش خیالم راحت بود که کم نمیده.

خدایاشکرت.