2733
2734
عنوان

برای دارو نخوردن بچه چکار کنم ؟خسته شدم دلم میخواد گریه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 33 پست

باقطره چکان ب زور بهش بده

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این تاپیکا رو میبینم پسر دوسالم میاد تو ذهنم... آخرین باری ک دارو بهش دادم شش ماهگیش بود قطره استا و بخاطر واکسن شش ماهگی وتمام

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2740
من تو آبمیوه قاطی میکنم.... تو این قوطی سنیچ ها تند میخوره نمیزارم بمونه اثر کنه رو دارو... چون با س ...

من جایی خوندم دارو با آبمیوه قاطی نکنید ممکنه تداخل داشته با‌شن

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
ببا سرنگ میدم ولی اگه یهو بدم میاره بالا

اگه اب هویچ دوس داره تو مقدار زیاد روزی ۲ ،۳ لیوان بهش بده بخوره ،درجا خوب میشه،

حالا پسر منم دارو و غذا میوه اب میوه هیچی نمیخوره،یه هفته اس درگیرم😣

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
خدا رو شکر که بدنش مقاومه و مریض نمیشه

چرا دیگه میشه همین چند هفته پیش سرماخوردگی و سرفه و تب داشت ولی من طب سنتی بلدم خودم درمانش میکنم با دارو گیاهی دکتر نمی‌برم 

[QUOTE=256982893]هفت سال[/QUOTE ماشالا بزرگه باید باهاش حرف بزنید قانع شه دارو بخوره .پسر من چهار سالشه بعد هوقت مریض میشه میگم بهش که نمی‌توانیم فلان جا بریم تا مریضی .خونه ی مامانمو خیلی دوست داره تا بهش میگم سریع میخوره 😬یا میگم فلان چیزی که دوست داریم برات درست میکنم اگه بخوری داروتو .بهش جایزه میدم .

2706