2733
2734
هفده ماه و نیمهشه ، سرما خورده تبش سی و نه و نیمه . همه کار هم کردم دکتر هم دیشب بردم شیاف و استامینوفن هم دادم دستمال هم میزاریم ولی انگار نه انگار ........ . هیچی هم نمیخوره . از صبح فقط یه بار سرلاک خورده همین . از اون به بعد فقط شیر خودم و خورده . تورو خدا بگید چیکار کنم ?????
زندگی به من آموخت همیشه آماده دفاع از حمله احتمالی کسی باشم که به او محبت فراوان کردم !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
دوست عزیز نمی دونم دکتر اقبال خواه رو می شناسی یا نه ولی یکی از حاذق ترین پزشکان اطفال هست.
روشی که ایشون برای پایین آوردن تب بچه به من یاد دادن و خیلی هم خوب جواب میده روش تهاجمیه.
یعنی همین الان یه دوز کامل استامینوفن و یه دوز کامل ایبوپروفن رو با هم به بچه ات بده . بعد هر 4 ساعت یه بار استامینوفن و هر 6 ساعت یه بار ایبوپروفن رو تکرار کن. اینطوری هم تبش پایین میاد هم دیگه بالا نمیره.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
از همتون ممنون دوستای خوبم الان اومدیم بیرون داریم میبریم بیمارستان . خیلی حالم بده ..... .
خدا به همه ی نی نی ها سلامتی بده
زندگی به من آموخت همیشه آماده دفاع از حمله احتمالی کسی باشم که به او محبت فراوان کردم !
2706