2733
2734
عنوان

ماکروویو خوب و کامل چی بخرم؟ فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 3109 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی گرونه گفتم بجز سولاردم :(

دیگه نمیدونم اونو 

کاربری قبلیم تعلیق شد پس هی نگید تازه واردی و فلان 🙄ما خودمون خاک خورده ی سایتیم از سال 98عضو بودم هعیییی خداااا😎 Mobinaaaabano سابقم و بیخیال این هم حکمتی داشته لابد 😎😁
2728
بیخیال ماکروویو شو.یا فر بخر یا ماکروفر یا توستر.من ماکروویو فقط برا گرم کردن استفاده میکنم

اره من چون کارمندم  نیاز دارم ب گرم کردن اما خانواده م میگن نمیارزه این همه هزینه کنیم ی ماکروویو بخریم

برا همین ب ذهنم رسید ماکروویو ای بخرم ک جای فر رو هم بگیره

چراتوسترنمیگیری؟ واسه گرم کردن غذاوپخت وپزشیرینی وغذاست  تازه اشعه هم نداره  ولی هرچیم ب ...

این ماکروویو هایی که کانوکشن دارن هم این کارا رو نمیکنن؟

توستر مامانم داشت همه چی خشک میشد توش حتی نون

2740
اره من چون کارمندم  نیاز دارم ب گرم کردن اما خانواده م میگن نمیارزه این همه هزینه کنیم ی ماکروو ...

نمیشه رو گاز غذات و گرم کنی البته ببخشید دخالت میکنم 

خدایا حال دلم را تکانی بده.............
نمیشه رو گاز غذات و گرم کنی البته ببخشید دخالت میکنم 

کارمندم عزیزم و راستشو بخای هم بلد نیستم خیلی 

تو خونه بابام ماکروویو بود برا نون و این چیزا دردسر داشتیم وقتی خراب میشد

این ماکروویو هایی که کانوکشن دارن هم این کارا رو نمیکنن؟ توستر مامانم داشت همه چی خشک میشد توش حتی ...

نمیدونم من توستردارم خیلی راضیم البته هرچیزی قلق داره 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706