2733
2734

ی خانوم که انوجا کار میکرد از اتفاقات خاص پیش اومده میگفت وسوالات در اینباره رو جواب میداد

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
و میگن آخرشم دروغ خانم دکتره دراومده 

بگو بخدا؟من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم 

ولی خیلی دقیق جواب میدادا؟

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
و میگن آخرشم دروغ خانم دکتره دراومده 

عه چیش دروغ بود؟

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
بگو بخدا؟من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم  ولی خیلی دقیق جواب میدادا؟

منم نبودم آخر تاپیکش دوبار تعطیل شد میگفتن مدرک دانشگاهیش با اون چیزی ک میگف دارم یکی نبوده ارشد شیمی داشته انگار و دکتر نبوده ....منم خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم خیلیم با اطلاعات زیادی حرف میزد واقعا منم حیرت زده شدم 

💞👩🏻‍❤️‍👨🏻
منم نبودم آخر تاپیکش دوبار تعطیل شد میگفتن مدرک دانشگاهیش با اون چیزی ک میگف دارم یکی نبوده ارشد شیم ...

ای بابا 

اره انگار واقعا اونجا کار کرده

2738
چطورفهمیدی مدرکشو من دیگه آدم سابق نمیشم😑 اعتمادصفر

ببین اینم یه حدس بود از طرف بچه های سایت

چون بنده خدا گفت هم مدرک ارشد زنتیک داره هم مدرک مربوط به کار تخصصی

ولی گفت مدرک تخصصیش در دسترسش نیست

حقم داشت

مهم این بود با صبر و صداقت پاسخ میداد در عین رازداری ، اطلاعات خوبی میداد

2706