2733
2734
عنوان

درد دل وسواسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من چندین اختلال داشتم

افسردگی شدیدا حادی داشتم.فراموشی موقت داشتم.اختلال شیدایی داشتم...اما کاملا خوب شدم.وسواسمم خیلی بهتر شد اما آدم با نظمی ام مثلا اگه خونه ریخت و پاش باشه جمع و جور میکنم یا گرد گیری میکنم ولی نه به شدت قبل.قبلا فقط وایتکس دستم بود

خدایا ازت میخوام همه ی نی نی سایتی ها به آرزوهاشون برسن و همیشه لباشون خندون باشه🙏🏻✨
چند وقته وسواس داری؟ چطوری شروع شد؟ 

اولش  همش فکر میکردم ادرار ازم خارج میشه کلی دکتر ارولوژی و اینا رفتم خوب نشدم دیگه فکر میکردم بی اختیاری ادراری دارم تا اینکه هی شستن هام بیشتر و بیشتر شد و نمیتونستم برم دستشویی چون در واقه میرفتم حمام و کلا زیر آب میموندم تا اینکه یه دکتری گفت اینا دیگه کلا مشکل مثانه نیس مشکل روحی و وسواس هس دیگه رفتم روانشناس از اون موقع یک سال و خورده ای میشه ولی قبلش دو سال مداوم هی میرفتم اورولوژیست

عزیزم من چندین اختلال داشتم افسردگی شدیدا حادی داشتم.فراموشی موقت داشتم.اختلال شیدایی داشتم...اما ک ...

خدا رو شکر که بهتر شدی

برای وسواس نجاست میگن باید بی اعتنایی کنی ولی گفتنش یه چیزه عمل بهش صدبرابر سخته

الان همین موقعیتی که من گفتم من هرشب به خودم میگم باید بی اعتنایی کنی و یقین وسواسی هم درست نیست و برو بشین با دست خیس اصلا با لبتاپ کار کن ولی فوقش بتونم ده دیقه تحمل کنم فوری میرم دستامو میشورم 

خدا رو شکر که بهتر شدی برای وسواس نجاست میگن باید بی اعتنایی کنی ولی گفتنش یه چیزه عمل بهش صدبرابر ...

حرفت کاملا درسته عزیزم.اما حتما درمانتو ادامه بده.واقعا با درمان سریعتر جواب میگیری.من نتیجه قطعی دیدم که میگم.حتما اینکارو بکن خدایی ناکرده پس فردا هزار مریضی میاد سراغت ها

خدایا ازت میخوام همه ی نی نی سایتی ها به آرزوهاشون برسن و همیشه لباشون خندون باشه🙏🏻✨
چه زمانی بیشتر میشه؟ میخوام بدونم ممکنه اضطراب داشته باشی و تشدید کنه؟

اگر هزینه درمان رو میتونی پرداخت کن روانشناس خوب میشناسم، داماد ما هم بعد سربازی وسواس نجاست گرفته بود اضطراب بدترش می‌کرد رفت پیش روانشناس خیلی خوب شد

حرفت کاملا درسته عزیزم.اما حتما درمانتو ادامه بده.واقعا با درمان سریعتر جواب میگیری.من نتیجه قطعی دی ...

دیگه مریض بدتر از این ناامیدی و استیصال که وسواس برام آورده

چون یک مساله تقریبا اعتقادی هم هست مساله نجاست هرکی به ادم یه چیزی میگه

انقدر حرف مختلف تو مغزم میاد که آخر نمیفهمم واقعا باید چکار کنم یکی میگه همه چی پاکه

یکی میگه نه برو بشور

یکی میگخ چرا همون اول نرفتی بشوری تا بشه ده ماه و به چیزای دیگه هم سرایت کنه

یکی میگه کلا خسته شدم بی خیال آب و آب کشی و نماز  و این چیزها

یکی میگه  حتی یقین تو هم درست نیست

همه اینا صداهایی هست که توی مغزمن میاد و میره

دیگه مریض بدتر از این ناامیدی و استیصال که وسواس برام آورده چون یک مساله تقریبا اعتقادی هم هست مسال ...

نه نه!!ببین اول از همه ناامید و ناراحت نباش قربونت برم.فکراتو قشنگ بکن.بنظر من اول دنبال درمان برو حتما.اگه خواستی من یه دکتری معرفی میکنم و ایشون بعد هزارتا پزشکی که رفتم فوق العادست.بخدا تبلیغم نمیکنم چون از اسنپ دکتر پیداشون کردم اما معرکه ان.

چه زمانی بیشتر میشه؟ میخوام بدونم ممکنه اضطراب داشته باشی و تشدید کنه؟

اصلا بخاطر همین اضطراب حالت وسواس ایجاد میشه

منم مدت زیادی اضطراب داشتم کلا هم مضطرب هستم

۶،۷ ساله ناباروری دارم تحملش خیلی سخته

مدای اومدم شهری دور از خانواده

موقع گرفتن فوق لیسانس و انجام دفاع بسیار مشکلات خوردم توی دانشگاه بعدش دلم میخاس دکتری بخونم که شرایطش نبود و باز باعث اضطراب شد برام

حرفای این و اون راجع به وضعیت بچه نداشتن و درس خوندن و کار نداشتن و این چیزا هم که دیگه خیلی زیاد روم تاثیر داشت

با خودم میگم حالا اصلا این چیزا اهمیتی ندارن وقتی من سلامت ردحم رو از دست دادم دیگه چه فایده الان مثلا ده تام بچه داشته باشم مادر وسواسی به درد نمیخوره

بگو اسمشو شاید رفتم پیشش

جسارتا اشکال نداره خدمتتون درخواست بدم؟میترسم اگه معرفی کنم خارج از قوانین سایت باشه عزیزم

اگر هزینه درمان رو میتونی پرداخت کن روانشناس خوب میشناسم، داماد ما هم بعد سربازی وسواس نجاست گرفته ب ...

اره منم بعد ازینکه روانشناس رفتم خیلی بهتر شدم ولی دیگه الان احساس میکنم نمیتونم از مسایل اینجوری بگذرم و از اون تمرینا استفاده کنم دارم درجا میزنم

2706