2733
2734
عنوان

تست نمک و ادرار . تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 10417 بازدید | 94 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم جنسیت نی نی چی بود؟ تست نمک اشتباه بود یا درست؟؟

۱۰۰درصد درست بود درحدی ک سونو گفته بود دختره ۱۲ هفته نمک گفت پسره و درست بود پسر بود بچم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
2731
سلام من این تست یبار صبح انجام دادم یه چیز ابر مانند روی ادرار اومد ولی یبارم شب انجام دادم حالت رشت ...

تعجب میکنم منکه برا تولد بچه دومم هم انجام دادم درست بود اونم پسر بود خواهرمم همینطور مال شما چرا اینطور شده نمیدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 

سلام عزیزم. منم۵هفته باردارم ب لطف خدا میخوام نی نی پسر باشه ی دختر نازم دادم

همه راه های پسرزایی رو ک میدونسم انجام دادم تااگ خدا بخواد پسربشه‌

دیشب اتفاقی تایپیکتون رو دیدم و باادرار اول امروز انجام دادم

رو سطح ادرار تقریبا حدود یک سانت حالت ابری شد ،،، خیلی ذوق کردم بنا ب گفته شما نی نی من پسره. خدا دلتوتون شاد کنه از استرسم کم کردی تا۱۲ هفته بشه

کاش روزی برسه همه خانوما مستقل باشن همه خانوما آزاد و رها باشن.....
سلام عزیزم. منم۵هفته باردارم ب لطف خدا میخوام نی نی پسر باشه ی دختر نازم دادم همه راه های پسرزایی ر ...

این تست برا کل اعضای خانوادمون و اطرافیانم درست بوده انشالا برای شماهم درسته ۱۲هفته ک شدی بیا خبر بده بهمون

حالا من برا بچه دومم دوست داشتم دختر باشه چون اولی پسر بود منتها هیچ کاری نکردم چون ناخواسته بود ولی پسر شد دوباره ولی هرچیم شد شاکر باش خدا صلاح زندگیمونو بهتر از ما میدونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
این تست برا کل اعضای خانوادمون و اطرافیانم درست بوده انشالا برای شماهم درسته ۱۲هفته ک شدی بیا خ ...

چشم حتما میام میگم

ان شاءااله ک درسته

خداحفظشون کنه عزیزم. ن هیچوقت ناشکری نمیگنم همین ک خدا دامنمو سبز میکنه برام خیلی باارزشه. خیلی از دوستام هستن کلی دوا درمون کردن چندین ساله منتظرن. 

کاش روزی برسه همه خانوما مستقل باشن همه خانوما آزاد و رها باشن.....
این تست برا کل اعضای خانوادمون و اطرافیانم درست بوده انشالا برای شماهم درسته ۱۲هفته ک شدی بیا خ ...

تو رو خدا جواب منو بده  خیلی استرس دارم پسر بشه  میشه عکسشو بذارم بگی  عذر میخوام  نه شب دارم  نه روز  حالم واقعا بده  استرس وحشتناکی دارم  پسر مبخواستم یه دختر دارم   هاله ابر شد ولی حباب نشد  اون قدررر هم استرس دارم  رنگشو متوجه نشدم 

برا من و خاهرم هم تست نمک هم کلم درست دراومد

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2706