2752
2734
عنوان

شوهرم دیوونه شده

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 21 پست
 الان عصبیه اگه شمارشو بدم سرویس زنگ بزنه میشینه با زنه دعوا میکنه آبرومون میره بخدا نمیدونم ...

وا خب چرا دعوا کنه؟!

اخه حتما یه مشکلی هست. الکی یهو قهر کرد؟

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهرم با زنه دعوا میکنه دیوونس

حالاصبکن آروم آروم یجوربگو دیونه ترنشه بگو پول ندیم نمیاد دنبال بچها

پیش بچهای دیگه ازبچه مامیپرسه چراپول سرویس ندادی بچم خجالت میکشه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
وا خب چرا دعوا کنه؟! اخه حتما یه مشکلی هست. الکی یهو قهر کرد؟

مریض بود اومد خونه یهو افتاد خوابش برد با لباسمو بیرون بعد که بیدار شد داشت شلوارشو در میآورد سرش خورد به میز اومد با من دعوا افتاد که چرا بیدارم نکردی نگفتی لباسمو در بیارم 

من دلم نیومده بود بیدارش کنم بهش بگم این دیوونه شده انگار من سرشو زدم به میز

2731
مریض بود اومد خونه یهو افتاد خوابش برد با لباسمو بیرون بعد که بیدار شد داشت شلوارشو در میآورد سرش خو ...

خب برو یکم نازشو بکش یکم لوسش کن شاید اکی شد☹️

دیوونه شده واقعا

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
خب برو یکم نازشو بکش یکم لوسش کن شاید اکی شد☹️ دیوونه شده واقعا

دیروز بهش زنگ زده بودم آروم بدون دعوا بهش گفتم پول بده یجوری بود هی فش میداد میگفت میخوای چیکار برو من نمیدم از اول زندگیمون فقط دردش این بود که پول نده

دیروز بهش زنگ زده بودم آروم بدون دعوا بهش گفتم پول بده یجوری بود هی فش میداد میگفت میخوای چیکار برو ...

پیام بده بگو پول سرویس رو بریز شماره کارتم بفرس براش.

وای من سر این اخلاق و پول ندادن انقدر شوهرمو دعوا کردم که الان دیگه بگم پول اگه داشته باشه سریع میریزن و کاری به قهر و دعوا نداره