2733
2734

سلام ابجی ها 

ما ۲۱ مهر عقد و عروسیمون باهم گرفتیم

و اوایل مرداد ماه نامزد کردیم

پارسال اوایل خرداد ۱۴۰۰ هم باهم در ارتباط بودیم یعنی تقریبا دو ساله منو میشناسه و ازدواجمون از روی عشق و علاقمون بهم بود و من هیچی براش کم نزاشتم و به من اعتماد کامل داره

همسرم نمیتونه چیزی به اسمش بزنه( به دلیل شخصی)

پارسال ماشین ثبت نام کرد به اسم همه که به اسمش دربیاد شانس زد و به اسم ابجی زن داداشش دراومد الان اون خودش پلاکش میخواد 

شوهرم گفت خب هفته دیگه حقوقم ریختن میرم تعویض پلاک میزنم اسم داداشم گفتم اون چطور میزنه به اسم زنش ماشینشو بعد تو نمیزنی

گفتم من همیشه گفتم من و تو نداریم هروقت بخوای ماشین عوض کنی همه طلاهام میدم ۱۲۰ میلیون اینام طلا دارم که نصف بیشترش بابام بهم هدیه داد و مامان و داداشم توی مراسمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش گفتم تو الان  داری میزنس به اسم داداشت پس اعتماد نداری بهم شروع کرد به بهونه جویی که اره به اسم تو بزنم چی میشه و....

من الان باهاش قهرم چطوری قهرم نشون بدم مانور خونه خودمون نرفتیم و من نصف خونه مادر خودمم نصف خونه مادر همسرم الان خیلی به من برخورده باید چیکار کنم

2731

نیومده خیلی پر توقعی

والا هستن زن هایی که  ۲۰ ساله ازدواج کردن چندتام بچه دارن

بازم شوهره هیچی نزده به نامش🤕

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
2738
بهش گفتم تو الان  داری میزنس به اسم داداشت پس اعتماد نداری بهم شروع کرد به بهونه جویی که اره به ...

فقط یه نصیحت طلاهاتو اصلا نفروش 

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻

شوهر من احمق بیشعور 

از داداشش پول قرض کرد ۴۵ میلیون اون شب زنگ زده میگه ماهی ۱۵ میریزم برای داداشی خودم

گفتم کرایه خونه رو گذاشتی کنار یه فکر میوه و مایحتاج خونه هستی 

دعوا شد سر همین

دودستی بکوب توسرت

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫
2706