2733
2734
عنوان

سلام خانومای عزیز ، باز شدن دهانه رحم در هفته سی و یکم

| مشاهده متن کامل بحث + 6486 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چی شد که ۳۰ هفته زایمان کردی؟ دهانه رحمت چقدر باز شد اون موقع؟ و فعالیت سنگین داشتی؟

ن من دهانه رحمم باز نشد بچه هام دوقلو بودن خونرسانی یکیش ضعیف بود بعد ۳۰ هفته دیگ خونرسانیش قطع شد با وزن ۱۲۰۰ و ۹۶۰ گرم زایمان کردم امپول ریه زده بودم ۹ تا ریه اشون مشکل نداشت ولی ۴۵ روز بستری شدن بخاطر زردی شدید و عفونت بدنشون بچه نارس هزارر تا مشکل داره 

2731

منم دکتر برام آمپول برای زایمان زودرس 4 تا نوشته هیدروکسی پروژسترون خریدم شما آمپول پرولوتون تونستی پیدا کنی 

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
خب یه آمپول هم برای جلوگیری از زایمان زودرس داده، اون چقدر تاثیر داره؟

خیلییییی من سرم سولفات زدم درد داشتم شدیدددددد تا ی هفته انقباض نداشتم از ۲۱ هفته انقباض داشتم بیمارستان بستری شدم سرم سولفات زدن هر هفته تا ۳۰ نگهش داشتن

کار خونه نکنی بری این مغازه اون مغازه بچرخی. منم هفته ۲۸تا ۲۹ خطر زایمان زودرس داشتم دهانه رحم باز ش ...

خب من درد رحم و انقباض نداشتم یا انقباض کم بوده ولی خب گفت دهانه رحم یه سانت باز شده استراحت کن

اش رشته هم خوبه؟

واسه وزن و مو بوت کلا حبوبات خوبه آش کلا توش حبوباته فقط دو روز خیس بده بعد بپز نفخ بره،کشک عالیه.نعنا و پونه حذف کن 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم