2733
2734
واقعا بد چی جواب دادن منم دوست دارم همینطوری جواب بدم

ببین جو خونواده ما فرق میکنه ک من اینجوری جواب دادم

من از هرچیزی خوشم نیاد و زیاد تکرار بشه بلخره یجور حرفمو میزنم کسی هم ناراحت نمیشه ازم

تو اینطوری نگو یه وقت دعوا میشه😆

والا هرچی بگی میفهمه حساسی بدتر میکنه فقط میتونی حرفشو نشنیده بگیری یه یبار بخند بگو آدمای قدیمی همه سفید دوست داشتن😊

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
همیچینم پیر نیست بیشتر دوست داره من حرص بده

حساسیت نشون بدی بدتر میکنه

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا دیشب داشت از یه دختر میگفت وصلش کرد به زن داداش من که قد بلند سفید من فقط بغض کردم

حالا خودتو ناراحت نکن مهم اینه که خشکلی و شوهرتم حتما قیافتو خیلی دوست داشته که باهات ازدواج کرده. مادرشوهرن دیگه...

بهش بفهمون یه جوری. بالاخره درست نیست که از زن نامحرم پیش شوهرت تعریف کنه بدون دعوا بهش بگو 

به شوهرم گفتم دیشب که مادرت گناهکار که از زن نامحرم پیش چند تا مرد نامحرم میگه

اصن کلا منم که نباشم به شوهرم میگه شوهرم که میاد خونه چون زیادی تاثیر پذیر بالاخره یه طوری بهم میفهم ...

من با شوهرم تعارف ندارم حرف رنگ پوست بزنه میگم میخاستی چشاتو وا کنی کور نبودی ک😒

توهم میتونی ب شوهرت بگی منو دیدی پسندیدی گرفتی الان چرا همش رنگ پوست رو مقایسه میکنی؟

من با شوهرم تعارف ندارم حرف رنگ پوست بزنه میگم میخاستی چشاتو وا کنی کور نبودی ک😒 توهم میتونی ب شوه ...

یه بار  گفتم مادرشوهرم بس که حسود و دو به هم زن دو ست نداره ببینه ما با هم خوشحالیم

آخه دلم میشکنه وگرنه من که به خودم میرسم

اون از همین میسوزه که تو به خودت برسی میخواد بگه هرچقدم ب خودت برسی مثلا از تو قشنگتر خیلیه مادرشوهر فقط از خریداری تو و خرج تراشی های تو آتیش میگیره برای خودت بترکون بذار بیشتر بسوزه.منم خانواده شوهرم سفید و من سبزه روشنم همیشه تا حرف بزنن میگم از خودتونو کل خاندانتون سر ترم.ی بارم مادرشوهر تو عقد گفت منم گفتم از تو قد کوتاه چشم ریز دماغ گنده خیلی بهترم لال شد لاااااال

نه پوست من خوبا چهره خوبی دارم ولی جاریمم سفید همش میگه

جاریت اصلاً اعتماد به نفس نداره،چون به چهره اش اعتماد نداره و با رنگ پوستش میخواد خودش رو برتر نشون بده،

بالاخره این چیزا گفتن نداره چون تو چشم هست و همه میبینن،

محلش نذار و بی توجهی کن بهش 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
اون از همین میسوزه که تو به خودت برسی میخواد بگه هرچقدم ب خودت برسی مثلا از تو قشنگتر خیلیه مادرشوهر ...

آره آخه من دارم خیلی به پوستم میرسم هر ماه پاکسازی پیش دکتر و اینا فک کنم از این میسوزه وای چه خوب گفتی من اصلا نمیتونم اینطوری جواب بدم 

2706