2737
2734

سلام ببخشین وقتتون میگیرم تهران لباس قشنگ قیمت مناسب کجا برم هم مانتو پالتو هم لباس بچگانه ۲ساله تراخدا کمک کنین شوهرم نمیاورد بزور اومدم گفته تا صبح جایی پیدا کن خودت رفتیم تهران الاف نشیم الان هتلیم صبح میریم۳ساعت راهمون مونده

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

بازار امام زاده حسن چطور؟؟؟؟

یا ۱۵خرداد؟؟؟ 

تاحالا نرفتم اینارو الان اینترنت دیدم

چقدر فاصله دارن

بخاطر لینکه فردا هتلم میگیریم 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

برای مانتو پالتو برو بازار پاساژ دلگشا و بازار رضا کنار همه. قیمتش هم بد نیست. هفت تیر هم داره ولی گرونتره

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بازار امام زاده حسن چطور؟؟؟؟ یا ۱۵خرداد؟؟؟  تاحالا نرفتم اینارو الان اینترنت دیدم چقدر فاصله ...

سلام بخاطر خرید هتل میگیرید؟

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....

بازار تهران برو 

تنوع زیاده و پاساژاش هم خوبه

مث پاساژ رضا پاساژ رضایی پاساژ دلگشا و…

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

لباس بچه بهار كه خيييييلي گرونه و برند

پالتو و مانتو هم هفت تير 

ما تهراني ها هر وقت رد بشيم جايي ببينيم اف خورده يا خوبه ميخريدم ولي يه روزه بياي بري جايي نميتوني خريد كني 

مثلا من رد ميشدم شريعتي ديدم مانتو هاش خوبه دوتا خريدم 

شريعتي بهد از دروازه شمرون يه سري مانتو فروشي هست كه از هفت تير شيكتر و مناسب تره

من تاحالا نرفتم دیشبم همسرم کتکم زده الان به زور آشتی کردیم ولی میشن نگه داشته فردا جای خوب پیدا نکردم زهرش بریزه

برو صادقیه و ستارخان بازارچه سنتی 

وای من همین دیشب اونجا بودم هیچی نداشت

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706