2733
2739

سلام دخترا نامزدم  هنوز عقد نکردیم

دیروز میخواست بره عروسی ی شهر دیگه ب شوخی بهم گفت برم ببینم دختری گیر میارم همونجا ماندگار شم منم گفتم عه بسلامتی خیلی ب خودت برس تا دختر خوبی تور کنی انشالله......

بعد پیام داد تیکه هات و انداختی کاری نداری دیگه 

منم جوابش و ندادم

گوشیم و خاموش کردم خوابیدم

وقتی ک بیدار شدم گوشیم و روشن کردم دیدم خیلی زنگ و پیام داده بود ک بیا قبل رفتن ببینمت و برم

منم زنگ زدم بهش ساعت 7 شب بود گفتم ببخشید خوابم برده بود گوشیم و خاموش کردم

دیدم صداشو برد بالا ک چرا گوشیت و از دسترس خارج کردی و.....

گفتم بخدا خواب بودم همچنان داد میزد منم گفتم ی بار نشد حالم و خراب نکنی بس کن دیگه و گوشی رو قطع کردم

زنگ زد دوباره گفت گوشی رو من قطع میکنی گفتم اره

برگشت گفت تا حالا کسی جرات نکرده رو من گوشی قطع کنه

منم گفتم خو اولین نفر من بودم ک این کارو کردم اونم گفت اخرین نفری و گوشی رو قطع کرد

منم گفتم عصبانیه دیگه بیخیال شدم اخرشب بهش پیام دادم اسمش و صدا زدم جواب نداد

از دیشب ن زنگ داده ن پیام اعصابم خیلی خورده چون دورش شلوغه فردا برمیگرده و من یادش میوفتم

ی متنی بگید ک واسش تایپ کنم نمیخوام بهم بزنم ولی میخوام ی ضد حال بهش بزنم

این کاربری دست من و ابجیمه(دختر داییم)لطفا کارگاه بازی در نیارید باتشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اه چقدر یه سریا رو مخن😐

خصوصا اینایی که هی میگن تاحالا کسی جرات نکرده با من فلان کنه

تا حالا کسی جرات نکرده با من بهمان‌کنه😐

بهش بگو نکشیمون بابا😐

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید
هنوز هیچ جا نبوده هیچ حرمتی برام هم نذاشتید که پس عقد نکنی بهتره

دقیقا🤌

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

از الان انقدر اختلاف دارید😥

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738
هنوز هیچ جا نبوده هیچ حرمتی برام هم نذاشتید که پس عقد نکنی بهتره

چیزی نگفتیم ک حرمتی از بین بره با شوخی شروع شد و اولین مشاجره ای بود ک بینمون اتفاق افتاد طاقت قهرشو ندارم

این کاربری دست من و ابجیمه(دختر داییم)لطفا کارگاه بازی در نیارید باتشکر

سلام. تمام اتفاقاتی که تعریف کردی بر اثر یه سری سوء تفاهم پیش آمده (و البته عدم مهارت هر دو طرف برای رفع این سوء تفاهم) حالا اگر دنبال این هستی که چیزی بگی و از اعماق وجود بسوزونیش، باید به این نکته هم توجه کنی که این آتیش هر دو طرف رو میسوزونه.

ارتباط بدون خشونت (nvc) یک تکنیک برای برقراری ارتباط موثر و درست با دیگرانه که من بهش میگم معجزه‌ی nvc 😊
ن خیلی همو دوس داریم

دوست داشتن به اینه که تحت هرشرایطی نزاری حرمت هاتون بشکنه 

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!