2752
2734

ممنون که اومدین

من سال آخررشته ی انسانی هستم اوایل خیلی درس میخوندم ولی الان میل به درسم نمیکشه کتابومیبینم خوابم میگیره اون اراده ی قوی روندارم دلم میخواد برم معلمی بخونم ولی قلمچی رفتم آزمون دادم ۴۶۴۹ترازم شده💔

لطفا راهنماییم کنید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این مشاور میخوداا نه روانشناس البته فک کنم😕نمیدانم ولی ۹۹درصد دانش اموزای منم همینن عادیه برنامه ر ...

عزیزم تو چ خدماتی میدی بهشون؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

قبلامیگفتم میخونم معلم میشم هم علاقه به درس دادنم به بقیه زیاده همم اینکه کسایی که پز ماشینشونو به من میدادن باماشینی که خودم به دستش میارم منم پز میدم

اون  روز درس اول فلسفه رو تدریس می کردم استرس زیاد داشتم رفتم معلم بعداز کنفرانسم چندتاسوال پرسید بلدنشدم بعداز تدریس پرسیدم بچه ها کسی فهمید؟۳نفرگفتن نه!من شکستم گفتم توکه نمی تونی تدریس کنی چطور میخوای به وجدانت اجازه بدی به بچه های دیگران تدریس کنی؟

از طرعی هم معلم گفت دوستتون نصف درس رو فهمیده ولی همینکه شهامتش رو داشتم وتدریس کردم خیلیه!

عزیزم تو چ خدماتی میدی بهشون؟

مشاور انگیزشی و پک های مشاوره خب کارم انسانیه خودم رتیه دورقمی شدم..برنامه ریزی خوب ک بکنی انگیزت ۱۰برابر میشه

اگه میخوای کنکور انسانی رو دورقمی بشی😎من اینجام
اگر اراده خوندن نداری حتما مشاور بگیر چون سال اخر خیلی مهمه اگر میخوای یه مشاور تخصصی انسانی میشناس ...

باشه حتما من میترسم ازخوندن از نتیجه نگرفتن خُدایی ناکرده چون خیلی خونده بودم

مشاور انگیزشی و پک های مشاوره خب کارم انسانیه خودم رتیه دورقمی شدم..برنامه ریزی خوب ک بکنی انگیزت ۱۰ ...

واسه انگیزه بهشون چی میدی؟😢

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
باشه حتما من میترسم ازخوندن از نتیجه نگرفتن خُدایی ناکرده چون خیلی خونده بودم

وقتی برنامه ریزی درست نداشته باشی بی انگیزه میشی.تاپیک اخرمو بیین

اگه میخوای کنکور انسانی رو دورقمی بشی😎من اینجام
چی ذهنتو مشغول کرده ؟ به آینده ات فک کن  مثل من الان پشیمون نشی من اگه عقل داشتم اون زمان جون ...

واقعا مشکلاتمم زیاده دلم میخواد یکی دوباره بدتر از زدن ماشینش توسرم بیاره ازفامیلای شوهرم!

2706