2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
مطمئنید؟

مگه نمیگید زدتتون؟ 

مگه نمیگید گواهی پزشک قانونی دارید ؟

من خودم حقوق میخونم طبق ماده 

به علت ماده 1115 مدنی در صورتی که ماندن در خانه شوهر جسم، مال و یا آبروی زوجه را در خطر قرار دادن، زوجه می‌توان اقامت قانون انتخاب و خانه شوهر را ترک کند. به دلیل ماده فوق اگر زن با شوهر در یک منزل متضمن خوف ضرر بدنی یا مالی شرافتی برای زن باشد، زن می‌تواند دارای اختیاری باشد و در صورت ثابت کردن ضرر، محکمه حکم بازگشت به منزل مرد را نمی‌دهد و مادام که زن است. در بازگشتن به منزل مزبور معذور است، نفقه برعهده شوهر خواهد بود 

به شرط اینکه شکایت ضرب و جرح بکنید اگر نکنید ناشزه محسوب می‌شدید و نفقه به شما تعلق نخواهد گرفت سریع ...

تو اطلاعاتت خوبه 

منم یک سوال داشتم من عقد هستم و باکره هستم چیکار بکنم که هم مهریه بهم تعلق بگیره و هم بتونم طلاق بگیرم ؟

لاحول و لا قوه الا بالله ( من سال نو عروس میشم ) 
تو اطلاعاتت خوبه  منم یک سوال داشتم من عقد هستم و باکره هستم چیکار بکنم که هم مهریه بهم تعلق ب ...

در زمانی که باکره هستید نصف مهریه به شما تعلق خواهد گرفت 

علت طلاقتون چی هس؟ 

محاکم به سه دلیل عمده حکم طلاق به زن رو می‌دهند 

اولی دست بزنی 

دومی خیانت 

سومی معتاد 

که هرکدوم از این سه تا باید مدرک داشته باشید 

پروسه طلاق از سوی زن طولانی است اگر دلیل منطقی دارید میتونید از طریق توافق برید جلو 

مگه نمیگید زدتتون؟  مگه نمیگید گواهی پزشک قانونی دارید ؟ من خودم حقوق میخونم طبق ماده  ...

به نظرتون وکیل بگیرم؟یا خودم میتونم تنبیهش کنم فقط میخوام فعلا بترسه اولین بارشه دست روم بلند کرده

به نظرتون وکیل بگیرم؟یا خودم میتونم تنبیهش کنم فقط میخوام فعلا بترسه اولین بارشه دست روم بلند کرده

وکیل بگیرید بهتره ولی حتی اگر هم مایل نیستید به گرفتن وکیل حتما مشاوره حقوقی بگیرید عزیزم