2733
2739
من می خوام از طریق اینترنت یا ساختن وبلاگ درآمد کسب کنم. الان توی ایران این کار شدنیه؟؟؟ اگه شما هم اینم کار رو میکنیید لطفا کمکم کنید..... راهنمایی کنید . بگید آیا درامدش خوب هست... در ضمن اطلاعاتم راجع به کامپیوتر خوبه و می تونم گسترشش بدم. در ضمن دوست دار که از این وقتی که می ذارم استفاده کنم.... نمی خوام کار بینتیجه انجام بدم..... لطفا اگه تجربه دارین بهم بگید. ممنون
پسرم دوست دارم.... به اندازه تمام کارایی که تصمیمشو داشتم , همتشو نداشتم!
سلام
الان تو نینی سایت خیلی ها هستن که اینترنتی درامد دارن
منم تازه شروغ به کار کردم تقریبا 2 ماهه
بشتابید!!! تبدیل عکسهای معمولی شما به عکسهای هنری و زیبا ایمیل: fotofargol@gmail.com نمونه کار و قیمت : fotofargol.blogfa.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منسایت ندارم
کارم طراحی و روتوش عکسه
تو نی نی سایت کلوپ دارم اما ببشتر ارتباطم. با مشریام ایمیلی هست
درامدم کمه بیشتر برا سرگرمی کار میکنم چون خیلی این کارو دوست دارم
بشتابید!!! تبدیل عکسهای معمولی شما به عکسهای هنری و زیبا ایمیل: fotofargol@gmail.com نمونه کار و قیمت : fotofargol.blogfa.com
مگه با انجمن و سایتای اینجوری هم میشه درآمد زایی داشت زینب؟
چجوری
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
فرگل کارای تو هم خیلی قشنگه با فتوشاپ روتوش میکنی؟
خودت کار کردی یاد گرفتی؟
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
ممنون شنگول جون
آره عزیزم خیلی به فتوشاپ علاقه داشتم یه سری سی دی اموزشی دیدم و کلی برای خودم عکس درستیدم تااینکه با خودم گفتم بذار به جای عکس الکی عکس دوستای نینی سایتی را درست کنم
2706