2752
2734
خیلی شعرت قشنگه بند بندشو احساس کردم قبلا اخرین بار که دخترمو بردم بیمارستان گفتم خدا یعنی میشه پای ما از این مرکز طبی بریده بشه خیلی سخته علاوه بر بچه خودت بچه های مریض دیگم ببینی من که هر دفعه میرفتم اتیش میگرفتم حالا این دعا رو برات می کنم ایشالا که گل پسر تو هم خوب بشه و هیچوقت دیگه نیاز به دکتر نداشته باشه تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد, وجود نازکت آزرده گزند مباد.
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
عجول تورو قران این حرفو نزن براش انرژی مثبت بفرست چند روز پیشا یه جایی می خوندم یه بچه نارس تو دستگاه انقدر مادره براش انرژی مثبت فرستاد بچه خوب شد تازه اون خارجی بوده تو متوسل صاحب نام پسرت شو شفاشو بگیر
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عجول جان شعرت رو خوندم و گریم گرفت آن شاالله خدا پسرتو شفا بده عجول جان حتما نماز شب بخون و از خدا بخواه امیدوارم هم آرامش پیدا کنی هم پسرت شفا بگیره
*****لطفابریدتو وبلاگم مطمئنم خوشتون میاد ****** http://mofidtypik.blogfa.com/
تو این روزای عزیز،پسرک منو فراموش نکنید

عزیزم من نمیدونم پسرتون خوب شده یا نه ولی چون الان تاپیکتون رو دیدم یه اقایی هستن طب سنتی مشهد کارشون عالیه 09126200059 خاستین ببرین 

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین