2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم 1 سال پیش چنان دردی در پهلوم داشتم کخ نه میتونستم بشینم نه راه برم فقط دراز کش به سمت راست دردم نمیگرفت اول که دکتر گفت بخاطر کلیه هستش بعد گفتن دیسک کمر آخر سر متوجه شدم کبدم گرید 2 هستش 

خیلی رعایت کرم اما هر از چند گاهی دردش دوباره برمیگشت اول یه سری دارو ها مصرف کردم که حس میکردم داره بدترم میکنه. اما سر اخر با یه متخصصی که دوستانم معرفی کرد مراجعه کردم ایشون برنامه غذایی و یکسری مکمل هایی به من دادن گیاهی الان کاملا خوب شدم. گفتم اگه کسی نیاز داره شمارشون رو بذارم. تماس بگیرن . مشاوره رایگان هم میدن . آقای مبرهن هستن 09215383431 حتما اولش بگید که برای کبد چرب تماس گرفتید

باسلام...

بنده مشاور کارشناس طب سنتی هستم 🙋‍♀️

نحوه ی کار ما طب سنتی گیاهی و اصلاح مزاج از طریق عصاره گیاهان موثر است. 🌱

☆مشاوره تلفنی کاملا رایگان صورت میگرد.☆

بیماری هایی همچون:

●تیرویید 

●کبد چرب

●مشکلات گوارشی(نفخ،ریفلاکس،ترش،یبوست،پرخوری عصبی)

●مشکلات خونی

●بلغمی

●اضافه وزن

●افزایش وزن

●میگرن

●دیابت

●افسرگی،استرس، اضطراب

و.....

درصورت تمایل به مشاوره ما لطفا اطلاعات فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس از طرف مشاور باشین....👇👇👇👇👇🎈

https://formafzar.com/form/cggkm

2740

سلام درود به عزیزان فقط خواستم یه کمکی به دوستان بکنم یه طب سنتی که کارش خیلی عالیه برای چربی کبد بایک دوره استفاده کردن چربی کبدبرطرف شد برای کسایی که ..بواسیر کیست سینه... تیرگی بدن.تنبلی تخمدان... اگزما پسوریازیس.. قارچ پوستی...  مشگل دارن کارشون معجزه واقعا هست این هم شمارشه 09390265886

من شوهرم کبدش چربه گفتن خاکشیرباترنجبین خیلی خوبه هروز داره میخوره تا بره سونو ببینیم خوب شده یان

سلام همسرتون خوب شد؟

میشه واسه اینکه خانوادم به ازدواج منو عشقم رضایت بدن دعا کنید؟؟ که ما بعد سالها با عزت و احترام به هم برسیم کنار هم شاد سالم و خوشبخت باشیم و تا ابد بهم وفادار باشه🥺🙏                 اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ♥️                                    الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم.         ان شاءالله هر کسی که برام دعا میکنه حاجت روا شه به حق آبروی امام حسین (ع)