2733
2734
عنوان

چراتعلیق شدم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 33 پست
یه پخ گفتم بهشون که به بچهاچراکتک زدن

ببین من زیاد نفهیمدم منظورت چیه نمیخواد اینجا کامل بگی برو قسمت تماس باما باید به تلگراامشون پیام بدی بعد یه مدت ممکنه کاربریتو برگردونن بگو نمیدونم چرا تعلیق شدم اون پیامی که گزارش خورده روهم نشونت میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من زیاد نفهیمدم منظورت چیه نمیخواد اینجا کامل بگی برو قسمت تماس باما باید به تلگراامشون پیام بد ...

مرسی ازتوضیحت

تلگرام ندارم

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

منم بی دلیل تعلیق شدم

نه تاپیک سیاسی زدم نه تو تاپیک سیاسی پست گذاشتم

صد دفعه هم ایمیل زدم اما انگار نه انگار چون تلگرامم کار نمیکنه

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑

بایدباسیم دیگه بیام؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

بچها اسم کاربری نمیشه عوض کرد؟

اسی اکانتت میاد، آبیم میشه،، ارسال شدنی سیاه میاد🥴

بایدباسیم دیگه بیام؟

منم بی دلیل تعلیق شدم نه تاپیک سیاسی زدم نه تو تاپیک سیاسی پست گذاشتم صد دفعه هم ایمیل زدم اما انگ ...

ای بابا اه

منم بی دلیل تعلیق شدم نه تاپیک سیاسی زدم نه تو تاپیک سیاسی پست گذاشتم صد دفعه هم ایمیل زدم اما انگ ...

باسیم دیگه وکاربری دیگه سایت اومدی؟

باسیم دیگه وکاربری دیگه سایت اومدی؟

آره دیگه با بدبختی اونم

کد تایید نمیومد واسم وقتی هم میومد که چند ساعت گذشته بود و می‌گفت نامعتبر هست

شانسی زدم اومد همون دقیقه

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑
آره دیگه با بدبختی اونم کد تایید نمیومد واسم وقتی هم میومد که چند ساعت گذشته بود و می‌گفت نامعتبر ه ...

الان نمیشه اسم این کاربریو عوض کنم؟؟؟؟

امضانوشتم نشد

نه دیگه اصلأ نمیشه

پووف

2706