2733
2739
سلام دوستان من مدتیه مشکل دارم و ببخشید گاهی اوقات تو مدفوعم خون میبینم... دکتر مولوی برام کلونوسکوپی نوشت اما خیلی بیزینسی برخورد کرد ... میخوام با یه دکتر دیگه هم مشورت کنم... توروخدا اگر دکتر خوب میشناسید بهم معرفی کنید... به نظرم با توجه به داروهای مسهل خیلی سخته تا تهران رفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر خوشنود مهربون خودم کارش عالیه من سه ساله واسه معدم پیشش میرم دوبار آندوم کرده اگر خواستی بگو بهت آدرس بدم
انگار خدا در " صدایت " کدئین تزریق کرده.. با من که حرف میزنی دردهایم را تسکین می دهی...!
دکتر خوشنود مهربون خودم کارش عالیه من سه ساله واسه معدم پیشش میرم دوبار آندوم کرده اگر خواستی بگو بهت آدرس بدم
انگار خدا در " صدایت " کدئین تزریق کرده.. با من که حرف میزنی دردهایم را تسکین می دهی...!
2740
منم مهرشهرم ٢سال پیش میرفتم پیش مولوی همونطور که خودتم گفتی خیلی بیزنسی کار میکنه من بمدت یکسال میرفتم پیشش حتی یکبارم معاینه م نکرد مشکل من نفخ روده بود هردفعه برام ازمایش مینوشت پیش خودش هم اندوسکوپی وکلونوسکوپی کردم اخرشم گفت عصبیه اما دریغ از یکبار معاینه همون موقع ها برای امادگی بارداری یه سونو دادم معلوم شد کیست ١٠سانتی تو لگنم دارم که اون باعث فشار اومدن به روده میشه که اگه معاینم میکرد میتونست بفهمه ببخشد پرحرفی کردم که بگم به هر دکتری اعتماد نکن