2733
2734
عنوان

خانومایی که مشکل نازایی دارن یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 3473 بازدید | 101 پست
واقعا راه سختیه هزینه ها و فشار روحی کمر آدمو میشکنه،منم ذخیره تخمدانم کمه دومین بار پانکچر میشم،ایش ...

ان شاءالله 

خود دکتر بهدمن گفت تغذیه خوب خوردن سالاد سبزیجات بدون سس مایونز و حتما حتما از روغن سیاه دونه استفاده کن پیاده روی لوبیا سبز گوجه ویتامین ب خیلی اثر داره 

من چون دیابت دارم دکتر میگفت مطمیین تخمک سالم کم باشه یا ضعیف ولی روز تخمک کشی 13تا تخمک رو کشیدن بدون یکیش پوچ بشه  

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

موی زاید هم داشتی؟

نه من چون تنبلی تخمدانم ارثی نیس اکتسابیه علائمم خیلی خفیفه حتی الان ریزش موهام خیلی کمتر شده

خودم حس میکنم اون تایم که اینجوری شدم تو شرایط روانی بدی بودم و حالا کم کم رو به بهبودم اما خوب نشدم کامل

یعنی همه چیزه خودت و همسرت اوکی هست و‌همه چیز چک شده ولی باردار نمیشید؟؟ 

من مشکل کوچیک بودن فولیکول دارم که با دارو اوکی میشه ولی حامله نمیشم فک کنم سردی رحم هم دارم از لحاظ تب سنتی

کم تحرکی اسپرم همسرم. تخمدانای ضعیفم. یه ساله

اسمتونو لطف کنین عزیزم

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
سه چهار سال منتظریم و تو سیکل آی وی اف،هر دوتامون افسردگی گرفتیم و فقط حسرت میخوریم زیر بار هزینه ها ...

اسمتون رو بگین عزیزم

روز اول سیکل تمام منتظران این گونه است. سعی برای دور بودن از چشم تمام دنیا اولین اقدامشان است تا کسی نپرسد: این ماه هم نشد؟
دوازده سال نازایی ناشناخته لیلا هستم ممنون

لیلا جون ب نیتت خوندم دامنتون سبز شه الهی💚

منم سه ساله منتظرم تنبلی دارم شوهرمم واریکوسل داشت

اسمتون عزیزم

میشه برهمسایه ماهم دعاکنی اسمش طوبی است خیلی ساله منتظره بچه  برازدواج منم دعا کن اسمم سهیلا

سهیلا جون برای همسایتون خوندم انشاالله حاجتروا شن، انشاالله بزودی زود شماهم خبر ازدواج موفقتو بیایی بدی🙏❤️

2706