2752
2734
عنوان

فقط آرامش رو برای همه تون آرزو میکنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 22 پست
چون افسردگی دارم ... تحت درمانم  البته الان خیلی بهترم ... واقعا ب آرامشی احتیاج دارم که توش ...

همه چی خوبه در حد اعتدالش، وقتی آرامش داشته باشی ولی پول نه، تو این روزا و زمونه اذیت میشی.

ما هم میخوایم آرامش داشته باشیم مگه میذارن، بازم گفتن شوینده و برخی اقلام گرون میشن، حالا پولش به کن ...

دقیقا من خودم از تاپیکام معلومه کلییی گرفتاری دارم تو زندگیم میرم بیرون چرخ بزنم فکرم آزاد بشه حالم خوب شه  مردم رو میبینم زباله گردی میکنن گدایی میکنن ضایعات جمع میکنن همه از بی پولی و بیکاری مینالن منم غصه شونو میخورم حالم بدتر میشه برمیگردم خونه اصلا غم و غصه خودم فراموش میشه

تا خدا هست پریشان نشود خاطر من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا من خودم از تاپیکام معلومه کلییی گرفتاری دارم تو زندگیم میرم بیرون چرخ بزنم فکرم آزاد بشه حالم ...

منم همینم، مثلا باردارم دلم میگیره میرم بیرون پشیمون میشم میام بازم تنها میشینم ، حالا پول داشته باش سلامت باش و ... روی آدم اثر داره حس جامعه