2737
2734

کمرم و پهلو هام خیلی خیلی درد میکنه نمیتونم زیاد بشینم 

بچم ۲۵ روزشه همش دوس. داره سینه دهنش باشه خسته شدم 

امروز به حالت درازکش بهش شیر دادم یه بار 

زیر سرشو یکم شیب‌دار کردم 

اشکالی داره ؟خطرناکه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه منم اینکارو میکردم 

بیایید دنیا را بسازیم/ نه با دنیا بسازیم🍂🎭                          من یه مادرم🤱یه مادر که گاهی خسته میشه، گاهی گریه میکنه، گاهی غم داره، گاهی دوستداره تنها باشه// اما میدونم هیچکدوم از اینا نشونه ی مادر بد بودن نیستن//من یه مادرم که با تمام عشقی که به بچهام دارم گاهی خسته میشم و نیاز به استراحت دارم😊

فکر نکنم

منم خوابیدنی میدادم

حالا باز ببین بقیه ی دوستان چی میگن

و در آخر هم این دنیا به من ی وطن بدهکاره ک توش فقط ب زندگی کردن فک کنم ن رفتن✈️تقاضای دوستی قبول نمیکنم ممنون که درخواست نمیکنید🌹
2738

بله بر ای شما با بچه اول اونم به این کوچیکی  بسیار خطرناکه!!!! به خصوص شب که دیگه کارت وحشتناکه! دلیل هم نداره دائم سینه تو دهنش باشه شما داری شرطیش میکنی اگر مطمنی شیرت کافیه و.سیر میشه کارت صدرصد اشتباهه 

حالا بچه ی یک ساله وضعیتش فرق داره و خطرناک نیست ولی نوزاد واقعا خطرناکه 

نه . من هر دو بچه ام رو اینجور شیر میدادم مخصوصا یکی دوماه اول . چون شیرم در حالت نشسته جریانش زیاد بود بچه فرصت نمیکرد بخوره میپرید توی گلوش . خیلی توی نت خوندم که خوابیده نباید داد شیر میره توی گوشش عفونی میشه ولی میدونستم راهی ندارم توجه نکردم هیچی هم نشد شکر خدا . درضمن برای نصف شب خیلی سخته اگر دائم بخوای بشینی ارامش مادر گرفته میشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706