2737
2739

میگه مشتریه ولی مگه مشتری روزی چند بار به آدم زنگ میزنه چندبار میس میشه حرف هم میزنن

به رو خودم نمیارم ولی داغونم 

چجوری تهشو در بیارم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همکار همسر منم زنگ میزنه اما همش کاری هست. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
چون پیش من جواب نمیده بدتر مشکوکم وگرنه خیلی مشتری خانم داره

مراقب باش

خانما این کاربری دست دو نفر بود من و خالم، خالم دیشب ترکش کرد الان دست منه منم نامزد هستم سوءتفاهم نشه داخل تاپیک ها.                                 واسه گرفتن حاجتم یه صلوات بفرستین                     «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»   🙏🙏            
2740

من از این خانومهای شدیدا غیرتی و حساس نیستم یعنی ب نظرم انسان موجود اجتماعیه و مرد و زن فارغ از جنسیت انسان هستن و ارتباطشون باهم بر پایه اخلاقیات و اصول مخالفتی نداره 

نامزد خودم کلی همکار مجرد خانوم داره ک از قضا باهاش راحت هستن و خیلی قبولش دارن و باهاش دردودل میکنن تا اینجا برام مشکلی نداره و من راحت با این قضیه کنار اومدم چه بسا بعضی وقتا خیلی کمک بخش رابطه خودمون هم بوده 

ولی اینک هرروز باهم مکالمه داشته باشن! قطعا نشونه ی خوبی نیست از نظر من و واقعا واکنش نشون میدم حتی منی ک خیلییی رو این مسایل حساسیتی ندارم و کاملا درک میکنم

خب اگه کاریه پیشه شما صحبت کنه بهش بگید نیازی نیست بره بیرون...خب باهاش درمیون بذارید ناراحتیتون رو

بیرون نمیره سر کار که هست یارو زنگ میزنه امروز که جمعه بود دیدم غروب زنگ زد ولی گوشیشو گذاشت جیبش جواب نداد گفت مشتریه بعدا دیدم اون بوده که جواب نداده

2706