2737
2739

سلام عزیزای دل

من ۲۰ این ماه یعنی دو روز پیش رفتم آی یو دی گذاشتم (چون با روش های دیگه برای جلوگیری به مشکل خورده بودم) و از روزی ک گذاشتمش خونریزی دارم

آیا طبیعیه؟

آی یو دیم مسی هستش و از کار دکترم مطمئنم

دخترمم الان دوماهه ست

لطفا بیاید بگید شما هم بعداز گذاشتن Iud خونریزی داشتید یا نه طبیعیه یا نه😣

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من خونریزی شدید داشتم ، طبیعیه  مفنامیک اسید بخور

تا چند روز عزیزم؟

برای توام مسی بود؟

چشم

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
2731
میشه لطفا تاپیک اولم رو گزارش بزنید؟زدید بگید براتون صلوات بفرستم مرسی🙏

زدم واست گلم

استارتر درد هم داشت وقتی برات گذاشت؟ یا الانم درد داری؟؟

عزیزم وقتی گذاشت دردش نهایتا ۱ دقیقه هم نشد

روز اول و دوم اصلا درد نداشتم فقط خونریزیداشتم و دارم

امروز یکم درد دارم ک خیلی شدید و اینا نیس یه درد کوچولو دارم ک دکترم گف طبیعیه

در کل چیز ترسناکی نبود فقط چون به بدن مامان من ناسازگار بوده میترسم به منم نسازه واسه همین از ابن خونریزیش ترسیدم یکم

2740
تا چند روز عزیزم؟ برای توام مسی بود؟ چشم

بله مسی بود . 

البته من موقع پریودم گذاشتم، روز چهارم 

ولی خونریزیم رو بیشتر کرد و فکر کنم سه چهار روز خونریزی داشتم 

بعدش دیگه اوکی شد همه چیز 

نگران نباش .مفنامیک اسید بخوری هم درد روکم میکنه هم خونریزی رو 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
بله مسی بود .  البته من موقع پریودم گذاشتم، روز چهارم  ولی خونریزیم رو بیشتر کرد و فک ...

مرسی ممنونم ازت

امیدوارم زودتر جا بیوفته تو بدنم

ببخشید انقدر سوال میپرسم ازت

ولی تو وقتی داشتیش اینو ورزش واینا هم میکردی؟چ کارایی ممنوع بود واست کلا؟ اگه حوصلشو داشتی ج بده گلم اگه نه ک هیچی دیگ

مرسی عزیزم. من شنیدم چند روز خونریزی داری و طبیعیه

اوهوم میگن طبیعیه فقط چون چشمم ترسیده هی دوس دارم زودتر تموم شع😅

مرسی ممنونم ازت امیدوارم زودتر جا بیوفته تو بدنم ببخشید انقدر سوال میپرسم ازت ولی تو وقتی داشتیش ...

بله عزیزم با کمال میل جواب میدم 🌺🥰

اره عزیزم هم باشگاه میرفتم هم استخر هم پارک آبی ، با اون بازیهای خطرناک و هیجانی خخخخخخخ 

هیچ‌کاری برام ممنوع نبود . زندگی عادی میگردم 

کلا چیز خوبیه ، راحت میشی دیگه 🙈

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
بله عزیزم با کمال میل جواب میدم 🌺🥰 اره عزیزم هم باشگاه میرفتم هم استخر هم پارک آبی ، با اون با ...

فقط یه چیزی میگم نترسی 

من بعد از سه سال ، حاملگی خارج از رحم پیدا کردم . 

که احتمالش خیلی کمه ، ولی خب شانس من ... در مورد من صدق پیدا کرد 

بله عزیزم با کمال میل جواب میدم 🌺🥰 اره عزیزم هم باشگاه میرفتم هم استخر هم پارک آبی ، با اون با ...

مرسیییی😍😍😍خیالم راحت شد چون بعد زایمانم بدنم افتضاح شده و دارم ورزش میکنم البته فعلا تا ده روز تعطیل کردم 

اره واقعا کاش منم راحت شم

مرسی ک جواب دادی😍😍😍