2733
2739

بنظرتون شانسی واسه کسی که از دهم خیلی پایه قوی کرده باشه و شروع کرده باشه هست واسه پزشکی دانشگاه شیراز؟ اطراف شما کسی بوده ؟

تو همان خنده‌ی شیرینِ میانِ غم و اندوهِ منی !…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینو نگی خندم میگیره 

واقعا این حرفا چیه 

اصلا نوع مدرسه ملاک نیست واسه قبولی 

اتفاقا تیزهوشان و اینا بچه هامون فشار بیشتری روشونه و از نظر روحی بدترن 

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم

اصلا ربطی به مدرسه نداره،والا من از سال یازدهم بصورت غیر حضوری ثبت نام کردم که نرم مدرسه تو خونه درس بخونم خودم مدرسه فقط دستو پای ادمو می‌بنده خود دوستامم توی نمونه دولتی میخوندن اونام از اونجا اومدن مدرسه ی ما غیرحضوری بخونن

2738

آره عزیزم هست قوی ادامه بده موفق میشی

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
اصلا ربطی به مدرسه نداره،والا من از سال یازدهم بصورت غیر حضوری ثبت نام کردم که نرم مدرسه تو خونه درس ...

پایه چندمی؟

تو همان خنده‌ی شیرینِ میانِ غم و اندوهِ منی !…

از ابتدایی تا دبیرستان، همه دولتی بودم، مدرسه عادی

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706