2733
2739

یه بچه ۱۸ ماهه دارم که من از جونم سیر کرده. یه ساعت گذاشتمش پیش خواهرم رفتم بیارمش از همون دم در گریه کرد تا رسید دم در خونمون. گفتم باشه بزار کالسکه رو بردارم بریم دور بزنیم . چندین بار خیابونا و دور زدیم تا میرسیدیم خونه گریه میکرد آخر سر با گریه آوردمش خونه گذاشتمش رو پاک بخوابونمش انقد گریه کرد به پاهام فشار آورد از شدت پا درد بلند گریه کردم اون آروم شد خوابید.

من چیکار کنم آخه الان پاهام بی حس شده. دو ساعت و نیم پیاده روی کردم الانم رو پامه. بخدا دیگه توانایی ندارم. غلط کردم بچه دنیا اوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
از دست این بچه پوست و استخون شدم. از وقتی دنیا اومده من بیست کیلو لاغر شدم 

خوش به حالت لاغر شدی . نمیدونم چرا من هر چی غصه میخورم تبدیل به گوشت و چربی میشه

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

عزیزم یه تاب براش بگیر ، به جای روی پات ، توی تاب بخوابونش . من یه مدت طولانی پسرم رو اینجوری می خوابوندم

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
واقعا بچه شمام مثل بچه منه؟

سه سالشه..توخونه دیوونم میکنه..خیابونم بدتر..

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
محلش نده خیلی  

چندین بار محلش ندارم نیم ساعت گریه کرده آخر طاقت نیاوردم. 

چندین بار عصبی شدم سرش داد زدم بعضی وقتا زدم رو پاش یا رو شونه که بترسه آروم بشه ولی اصلا اثر ندارن.

بخدا دیگه نمی‌دونم چیکار کنم

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز