2733
2739
پسرم یک سال و هفت ماهششه وقتی 7 ماهه بود آلرژی داشت دیگه من از ترسم بهش ماهی ندادم
البته آلرژی به بیسکوییت نشون داد و از اون به بعد همه چیز خورده و به هیچ چیزی آلرژی نشون نداد
اما من ترسیده شدم

حالا چقدر بهش ماهی بدم واسه بار اول ؟
بزن تبـــر ، محـــــــــکم بزن ، من خدا ِ پشتم . . .
عزیزم از یه تیکه کوچیک قزل آلا شروع کن . بعد اگه دیدی همه چی خوب بود دو روز بعد یه تیکه بزرگتر بده
در نهایت برو سراغ تیلا پیلا عالیه پسر من عاشقشه میگو هم همینطور
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخار پزش کن یکم کره بهش اضافه کن.من همیشه یه پیاز کوچیک،هویج واسه بوش با یکم کره و آب میذارم بخار پز شه،بعد ریزش میکنم میریزم تو ماست دخترم خیلی دوست داره
چقدر دیر میفهمیم بیشتر غصه هایی که خوردیم خوردنی نبود، دور ریختنی بود... 👌👌
2740
اتفاقا امتحان کردم خوبم لهش کردم ولی با دست در میاره از دهنش.چون ماست خیلی دوست داره با ماست خیلی خوب میخوره.من جایی نخوندم لک بیاره،نمیدونم
چقدر دیر میفهمیم بیشتر غصه هایی که خوردیم خوردنی نبود، دور ریختنی بود... 👌👌
ماهی رو شب تا شبح بزار تو پیاز بمونه بعد سرخش کن حسابی.. قسمت نرمشو بهش یه ذره یه ذره بده یعنی خیلی تیکه کوچک بده که مزه کنه ... باز همینطور .بزارش جلو تلویزیون حواسش پرت شه بهش بده. ابلیمو هم بزن بهش ترش بشه ... یه هفته هر روز تکرار کن عادت میکنه... ماست منم شنیدم لک میاره ولی منم تا حالا شده با ماست بدم. خواستی سیر بزن گرم بشه که لک نیاره ..
زندگی قانون باور ها و لیاقتهاست ، همیشه باور داشته باش لایق بهترین هایی . . .
دختر منم ماهی رو با ماست میخوره یعنی کلا همه غذاها باید کنارش ماست هم باشه ..

من ماهی شیر دادم اولش .. دکترش توصیه کرد هنوزم فیله شیر رو بیشتر از بقیه ماهی ها دوست داره
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم